Možná se celé roky učíte cizí jazyk a stále jste věčný začátečník.

Možná chodíte do práce, která vás nebaví, protože vás v ní nikdo dostatečně neocení či nedocení.

Možná celý život od lidí ve svém okolí slýcháte, že nejste dost dobří.

Možná vás celý život podceňovali vaši rodiče, učitelé ve škole a dnes vám možná nerozumí šéf nebo kolegové v práci.

Možná nevíte, proč se vám v životě děje to, co se děje a chcete to změnit.

… a možná je toho, co vás trápí ještě mnohem víc…

Rozumím vám

Kdysi jsem si na všechny tyto otázky odpověděla ano i já. Mohla jsem se snažit jakkoli, ale stále se našla většina lidí, kterým moje výsledky nepřišli dost dobré. Kterým moje osoba nepřišla dost dobrá. Měla jsem pocit, že proti mně stojí celý svět. Nechápala jsem, proč se mi v životě děje to, co se děje.

I když jsem změnila školu, práci, okruh lidí opět se našli lidé, u kterých se mi opakovalo totéž.

A teď vám něco řeknu. Víte co byl můj největší omyl, ve kterém jsem celý život žila?

Celý ten čas jsem si myslela, že chyba je ve mně!

Ano, když s námi někdo nesouhlasí, když námi někdo pohrdá, když nás někdo dostatečně nedocení, když nás někdo kritizuje, jen málokdy nám napadne, že to vůbec není o nás.

Oč tedy jde?

Slyšeli jste už o emočních a výsledkových typech lidí?

Ve své podstatě jsme každý jiný a jedinečný. Někomu se líbí modrá barva, někomu červená. Někdo rád dlouho ponocuje a někdo je ranní ptáče. Někdo rád létá v oblacích a stačí mu věci jednoduše vědět a někdo se rád vyžívá v dlouhých analýzách a faktech. Někdo je více společenský a někdo má zase více rád ticho a klid. A obecně je to úplně jedno, protože každý jsme dokonalý přesně takový, jaký jsme. Pouze systém, který je zaveden všude a ve všem se nám snaží vnutit, že dokonalost by měla vypadat nějak jinak. Že jste dost dobrý, pokud splňujete určité někým jiným stanovené normy, či osnovy. Jak jsem však psala již výše, to, že někde "nezapadneme" není o nás, je to o nepochopení jedinečnosti každého z nás.

Tak jak je všeobecně známo, že v našem mozku pracuje jak levá tak i pravá mozková hemisféra, kde pravá mozková hemisféra je více kreativní a intuitivní a levá mozková hemisféra je více analytická a logická. Tak i vnitřní nastavení člověka je buď více výsledkové nebo více emoční. S tímto přístupem se setkáváme denně úplně všude, v práci, ve škole, v soukromí. 

A pokud nevíme, jak s tímto přístupem správně pracovat, můžeme být denně vystavováni situacím, které jsou pro nás nesmírně stresující a vnitřně zraňující.


Tento e-book vás bude proto také držet za ruku a podpoří vás ve všech rozhodnutích a krocích, které se odhodláte udělat, abyste už nikdy nepociťovali to, na co jste si v úvodu odpověděli ano.


A jaké jsou mé výsledky?

 • Jsem spoluzakladatelka společnosti ALTYA a ♥ v oblasti vzdělávání
 • Jsem také pedagožka a lektorka jazyků, pro kterou bylo učení od dětství posláním
 • Působila jsem ve více jazykových školách, ve firmách, na školách, soukromě, prošla jsem mnoha školeními, konferencemi, zahraničními pobyty, abych své poslání učit prohloubila ještě více. Výsledek?
 • Vždy jsem inklinovala k alternativnímu školství a proto jsem vyvinula koncepci emočně-výsledkových typů, založenou na mé praxi.
 • Je jedno, zda jde o pedagoga, studenta, maminku na mateřské, byznysmena, kuchaře, věřte, že stejné omyly, které vám dána typologie pomůže ozřejmit, pohltily i vás.
 • Nicméně dobrá zpráva je, že jim může být navždy konec. A vy to přece po přečtení tohoto e-booku už budete vědět :) 
 • Více info o mně: https://altya.cz/mgr-nikoleta-manduchova/

Avšak schválně, čtěte dál :) 

Proč je tento e-book právě pro vás?

Pokud jste si aspoň na jednu z úvodních otázek odpověděli ano, tak je tento e-book právě pro vás. Avšak pokud jste si odpověděli na více otázek, ne-li na všechny ano, potom je situace víc než alarmující, a tento e-book je váš záchranný kruh před skutečně řítící se katastrofou ve vašem vnitřním a vnějším světě.

Výhody, které díky e-booku získáte

 • Zjistíte, proč od lidí ve svém okolí slýcháte, že nejste dost dobří
 • Proč možná chodíte do práce, která vás nebaví, protože vás v ní nikdo dostatečně neocení či nedocení
 • Proč vám říkají, že jste moc citliví, vážní, hrubí...
 • Proč vás celý život podceňovali vaši rodiče, učitelé ve škole a dnes vám možná nerozumí šéf nebo kolegové v práci
 • Proč se cítíte nepochopeni celým světem
 • Pokud zjistíte, k jakému typu patříte vy sami a k ​​jakému typu patří všichni lidé, se kterými se denně setkáváte a se kterými žijete, pochopíte SEBE
 • ...své potřeby
 • ...svou podstatu bytí
 • ...svou vnitřní motivaci
 • ...své silné stránky
 • Nebudete mít pocity hněvu, vzdoru, lítosti, viny
 • Budete přesně vědět, proč se každý chová tak, jak se chová
 • Budete vědět, jak s člověkem pracovat, jak k němu přistupovat a váš život, vaše vztahy, vaše práce se změní k nepoznání k lepšímu
 • Na konci tohoto e-booku zjistíte, že už si na úvodní otázky více ano odpovědět nemusíte

Co o e-booku říkají jiní?

E-book jsem měla možnost překládat do češtiny. Velice mě nadchl. Už při čtení prvních řádků jsem se ztotožňovala s tím, že to, co se v něm píše naprosto souhlasí s tím, jak to vnímám i já. Otevřel mi oči na té úrovni, že ačkoliv se člověk ve školách snažil, nebo v práci, jak chtěl pokaždé tam bylo něco špatně. Veškeré tyto omyly mě v podstatě provázely celý život. Nevěděla jsem se co je v této fázi špatně. Chyby jsem hledala na sobě. Až do této doby, kdy se mi dostal do rukou tento e-book. Řekla jsem si konečně! Konečně to někdo dokázal odhalit tak, jak to ve skutečnosti je. Že chyby nejsou v nás samotných, ale v systému, ve kterém nejenom vzdělání funguje. Je to jako kdyby byl svět postaven na nějaké lži a my všichni máme před sebou velký závoj nepravd, kterým věříme. Kdybych si mohla v životě něco přát bylo by to, aby tento ebook dokázal změnit svět. Protože věřím, čím více lidí si ho přečte, předá ho dál svým rodinám, předloží ho kolegům v práci svět se změní k lepšímu. Může se stát, že konečně nás bude bavit chodit do práce, protože náš šéf pochopí, jak ohodnotit své zaměstnance, tak správně jak se ohodnotit mají. Třeba všichni budou mít nakonec k sobě blíž než kdy předtím, protože prostřednictvím tohoto e-booku dostane vše jiný směr, a hlavně tolik radosti, která je potřebná k životu. Takže mé doporučení si ho zakoupit je opravdu velké. Práce, která se za ním skrývá není otázkou jednoho měsíce, nýbrž celého roku. Je v něm dáno srdce a energie té pravé podstaty, jako lze ze samotného e-booku cítit.
Kateřina HavlíčkováREIKI terapeutka, spisovatelka, malířka
E-book je fakt vymakaný. Premyslený. A dosť nová téma. Teda ja som mala viac AHA efektov. Na porozumenie ľuďom v mojom okolí a SEBE. Wow! Inovatívne to je, úžasné. A vedúce k cieľu. Zíde sa to pre tých, ktorí pracujú s ľuďmi. Užitočné… Odporúčam. Netušila som, čo potrebujú emočné typy, teraz už to VIEM! Ďakujem.
Mgr. Gabriela ŠimováPedagožka, podnikatelka, www.farebnedni.eu
Doporučujeme ebook Nikči, je skvělým průvodcem po krajině mysli. Jsou lidé, kteří vnímají výsledky a lidi, kteří vnímají emoce a řídí se jimi. Doporučujeme každému, kdo se chce vzdělávat efektivně. Nikča je úžasná lektorka a nad svými službami opravdu přemýšlí a věnuje se vám osobně na míru.
Martina Brandová a Tomáš Lukavec, autori projektu Zákony Bohatství
Niki znám osobně z klubu VIP ZB. Jsem moc ráda že jsem měla možnost přečíst si její tvorbu - E-book "Možná jste celý život žili v omylu." Zajímám se už několik let o osobní rozvoj a četla jsem 2 knihy na téma osobnostních typů. S čistým svědomím musím napsat, že tak pěkně a jednoduše , tedy ne složitě, rozpracované typy osobnosti, jsem ještě nečetla. Jak se říká v jednoduchosti je krása, tak přesně tak jsou informace v e-booku napsané. E-book jsem přečetla jedním dechem a zjistila jsem nejen jaký jsem typ, a to ještě před testem, tak jsem si také uvědomila, proč se mi dějí v životě jisté situace. Právě díky tomu jaký jsem typ a jaké jsou typy lidí kolem mne. Samotný test, mě pak utvrdil v tom, že jsem se v e-booku podle informací, které Niki tak pěkně sepsala, poznala. Doporučuji všem, kdo touží znát, co jsou zač, aby si knihu koupili a test si udělali.
Vladi VavrouškováSpisovatelka příběhů, které pomáhají uzdravovat, www.vladivavrouskova.com
Pri mojej práci sa často stretávam s rôznymi metódami výchovy a vzdelávania. Nie stále sa však so všetkými stotožňujem, pričom pri každej z použitých metód som videla dosiahnuté výsledky. Až poznanie a nové pre mňa cenné vedomosti získane na stránke vzdelávacieho centra ALTYA a testu, ktorý som si urobila na ich stránke ma posunuli vpred, lebo som vlastne zistila, že som emočný typ pedagóga, čo mi prinieslo iný pohľad a hlavne moje upokojenie pri dosiahnutí výchovno-vzdelávacieho cieľa.
Ľubica ManduchováUčitelka v matěřské škole
Po prečítaní e-booku som bola užasnutá ako sa dá aplikovať rozdelenie na emočné a výsledkové typy do bežného života. V úvode veľmi oceňujem názorné vysvetlenie na troch praktických príkladoch z bežného života. Zamyslela som sa nad tým aký som typ a ako môžem so sebou pracovať, ako môžem nanovo pristupovať k rôznym otázkam života, či už pracovného ale napríklad aj pri učení cudzieho jazyka. E-book je napísaný prakticky a okamžite si viem aplikovať veci do praxe aj pomocou prepísaných cvičení. Veľmi sa mi páčilo podčiarkovanie dôležitých viet a slov v texte zelenou farbou, vždy keď som sa chcela vrátiť k niečomu podstatnému, opäť si prečítať dôležitý odstavec, nemusela som pracne hľadať v texte, pretože bol vyznačený zelenou farbou. E-book odporúčam prečítať, donúti ťa zamyslieť sa nad tým ako pristupuješ k sebe samému ale aj okoliu, ku svojim kolegom, kamarátom a rodine.
Ing. Klaudia UváčikováAutorizovaná bezpečnostní technička a technička požární ochrany
Osobním rozvojem už se zabývám nějaký ten rok, ale zajímalo mě jak věci fungují, na jakých rovnících a principech jsou postaveny, aby v osobním i pracovním životě docházelo k rovnováze a naplnění vysněných přání. V ebooku jsem po vyplnění dotazníku zjistila, jaký jsem typ a jak se konkrétně s tím naučit pracovat. Teď mi to konecně zapadá do sebe. Doporučuji všem, kteří na sobě chtějí pracovat. Rozhodně to stojí za to prečtení. Děkuji
Bc. Lucie ŠmídkováPodnikatelka
Jako jedna z mála jsem měla tu čest přečíst E-Book od Nikolety Manduchové v předstihu, než bude nabídnuta široké veřejnosti. Kniha mě zaujala hned svým zvláštním názvem a byla jsem velice zvědavá co mi nabídne. Byla jsem velice spokojená. Možná jsem celý život žila v omylu i já. A je to pravda. Žila jsem v omylu a lidé kolem mne také. Najednou mi bylo vše jasné, proč se celý život trápím, že mi lidé nerozumí, proč nerozumím já jim. Je to velice povznášející pocit určit sám do které skupiny se řadíme, popřípadě že jsem mezi dvěma sousedními. Kniha je velice příjemně napsaná a každý z vás si v ní určitě najde to své. Vřele doporučuji
Bc. Ivana MelicharováSoukromá účetní, lektorka účetnictví

Jaká je hodnota ve skutečnosti?

Napsat tento e-book mi dalo hodně práce a má skutečně obrovskou hodnotu, která dokáže měnit pohledy lidí na svět. Plná cena za tento e-book je 379 Kč.


Jaká je cena pro Vás?

 Cena pro Vás za tento e-book je 259 Kč.

+ BONUSY !!!

K E-BOOKU DOSTANETE ZDARMA TEST S NÁZVEM - KÝM SKUTEČNĚ JSI

E-BOOK OBDRŽÍTE V ČESKÉ I SLOVENSKÉ VERZI

30-TI MINUTOVÁ KONZULTACE ZDARMA, NA KTERÉ VÁM ODPOVÍM NA VŠE, CO VÁS ZAJÍMÁ NEBO TRÁPÍ