E-book - Průvodce rostlinnou stravou

Strava ovlivňuje naše vědomí. Je na čase odhalit konečně velké tajemství..

Zdravím Vás. Jmenuji se Kateřina Havlíčková. Během svého života se mi podařilo poodkrýt jedno velké tajemství, jak dosáhnout duchovního vědění na základě rostlinné stravy. Návod je velice jednoduchý. Stačí ze svého jídelníčku vyřadit živočišné produkty a vaše vibrace se začnou zvyšovat. Za více než dva roky se mi odhalilo několik minulých životů na základě kterých jsem si mohla konečně uvědomit, proč se mi dané věci dějí, tak jak se dějí. Kdo jsem, proč tu jsem a co je mým posláním. Věřím, že po těchto odpovědích zatoužil každý.

Rostlinných receptů je sice všude spousta, ale nikdo Vám nepotvrdí, jak rostlinná strava dokáže změnit vaše vibrace až do takové míry, že najdete klíč k vaší duši. Neznám žádné vědce, či badatele, kteří by se jasně hlásili k názoru, že strava je složena z vibrací, stejně tak jako naše energetická těla. Pokud tedy stále ještě hledáte ve svém životě ten správný směr, zajímáte se o energie, duchovno a  chcete pochopit podstatu a původ své vlastní duše, tak tento elektronický průvodce bude vaší pravou rukou. 

S čím vám pomůže?

Poradí vám, jak připravit jídla chutná, bez zbytečných dlouhých příprav. Zbavíte se toxinů, které Vám zatemňují pravdu, kterou chcete konečně vědět. 

UPOZORNĚNÍ

Nemusíte  na rostlinné stravě žít do konce života. E-book vám poslouží k tomu, abyste si vyzkoušeli recepty, které vám zlepší zdraví a posune vás tím správným směrem k navázání spojení svého vyššího Já . Dopřejte si konečně kvalitu, kterou vaše tělo potřebuje a zbavte se negativní energie. Mrtvá energie v mase bude vždy jen mrtvou energií, která vašemu vědomí neprospěje, naopak ho ještě více zablokuje.

Další faktory, které se vám s touto změnou dostanou

  • Zlepšení  kondice a zdraví

  • Úbytek váhy

  • Větší zájem o to, co jíte

  • Nová energie

  • Nárůst  vědomí, mysl se přeprogramuje

  • Budete myslet ekologicky

Koupí tohoto e-booku podpoříte Azylovou farmu Jarikhanda z.s. Azylová farma se stará o hospodářská zvířata, jako jsou krávy, slepice, kozy, koně, dále pak psi a kočky. Každých 43% z e-booku pomůže s náklady na veterinární péči, krmivo a podestýlku. 

Podpoříte tedy chod farmy, nikoliv pak továrny na zpracování vodových potravin.

Původní cena e-booku je 450 Kč 

Nyní můžete tento e-book získat za 350 Kč