EFT terapie a LIGHTSOFIE terapie (Léčení světlem)

S čím vším vám může terapie pomoci?

 • Psychické problémy
 • Fyzické bolesti
 • Chronické nemoci
 • Závislosti
 • Úzkosti
 • Deprese
 • Fobie
 • Traumata
 • Nadváha
 • Alergie
 • Nespavost
 • Poruchy učení
 • Dětské problémy
 • Výkonnost
 • Prokrastinace

EFT terapie (Technicky emoční svobody)

Mgr. Yvetta Ellerová – Yvell 

Metoda EFT je velmi jednoduchá, bezpečná metoda, někdy dokonce naplněna i humorem - odstraňuje z lidského energetického systému pouze negativní a nepotřebné emoce, které komplikují život, působí problémy či emoční bolest.

EFT terapie využívá stimulace meridiánových center a pomáhá  velmi účinně a jednoduše aktivovat životní energii, vitalitu, odstraňovat léty usazené emoční bloky, o kterých člověk mnohdy vůbec neví, že jsou hlavní příčinou aktuálních problémů. Většina životních těžkostí je ovlivňována emocemi, podvědomými reakcemi. Mnohé studie zkoumající úlohu mozku  potvrzují, že pouze 5 - 10% našich rozhodnutí řídí racionální myšlenky. Zbylých 95% jsou podvědomé reakce.

Metoda EFT umí jasně a velmi snadno specifikovat a zpracovat priority podvědomé mysli.

Uplatnění EFT terapie:

- odblokování traumatických zážitků - sociální a jiné fóbie - pocity strachů, obav  -  nepříznivé modely chování - pocity nejistoty - deprese - psychosomatické a chronické zdravotní problémy - alergie - nespavost - zlepšení výsledků ve sportu - zlepšení výsledků v pracovní sféře - nedostatek motivace a sebepřijetí - zkvalitnění partnerských vztahů - snižování hmotnosti – různé závislosti - sabotující modely chování – rozvoj seberealizace - plnohodnotný úspěch - finanční nezávislost - nalezení a dosažení životních cílů - vyrovnání se s negativní minulostí -... atd.

Délka jednoho setkání: 1,5 – 2 hodiny

Doporučený počet setkání: min. 3 (podle závažnosti problému).

EFT TERAPIE PRO DĚTI

U terapie dětí je využívaná kombinovaná technika EFT a Lightsofie. Děti jsou velmi kreativní, jejich představivost je živá, silná, proto u nich k odstranění těžkostí dochází relativně snadněji díky kombinaci všech terapeutických zkušeností.

Moje zkušenost s dětmi je velmi bohatá, nádherná, více než 40 letá. Celý život se věnuji dětem a děti byly rovněž inspirací ke studiu terapeutického oboru (před mnoha lety).

Terapie s dětmi probíhá odlišně dle jejich věku – buď samostatně s dítětem, nebo nejprve je nutné setkání s rodiči, zpravidla s maminkou (podle věku dítěte).

Uplatnění EFT terapie pro děti:

– stres – fyziologické těžkosti – zvracení – nečekané horečky – nechuť chodit do školy – strach ze školy – agresivita – opakovaná onemocnění – úzkosti – nespavost – nechutenství – přejídání – okusování nehtů a další…

Délka jednoho setkání: 1 - 1,5 hodiny

Doporučený počet setkání: min. 3 (podle závažnosti problému).

Lightsofie – Tvořivé léčení

Alchymie světla

Všechno je možné změnit.

Vážně.

A to nejen vážně, ale i s humorem.

Z mnohaleté praxe, studia a zkušeností v oblastech EFT, NLP, muzikoterapie, arteterapie, eurytmie, reflexní terapie, aromaterapie, chiromancie, léčení světlem, Alchymie světla, joga, koučink, ekologie a další (ČR, zahraničí) se zrodila Lightsofie - MOUDROST SVĚTLA.

Kromě využití techniky EFT, NLP je Lightsofie zaměřená více na meditativní práci, v níž klient projde zážitkem světelné terapie a naučí se tuto techniku používat i v každodenním životě.

Uplatnění je shodné jako u EFT terapie.

V průběhu terapie jsou vaše negativní citové zkušenosti velmi jemně, přirozeně a klidně uvolňovány, až k pocitu úlevy, mizení bolesti, každopádně utišení akutních problémů i celkovému radostnému pocitu. 

Terapie je víceméně vaším vlastním tvořivým procesem, ve kterém jsem já průvodcem s velkou pozorností a obezřetností k vaší aktuální situaci. 

Doporučuji min 3 – 5 setkání.

Všechno je možné změnit.

Přeji vám jen šťastná rozhodnutí. 

Mgr. Yvetta Ellerová

Reference

Zde jsme pro vás vybrali několik referencí.

Dcera se dlouho potýkala s těžkostmi ve škole, špatné známky, špatné výsledky, opakované neúspěchy, bezmoc... Až díky terapii se uvolnily její úzkosti a protivné zážitky ze školy a všechno se jako zázrakem proměnilo dokonce v těšení se do školy. Fakt radost.
Milena
Díky moc za pomoc, bez které by má dcera byla separována do zvláštní třídy a kdo ví, zda by ještě někdy zažila nějaký drobný pocit úspěchu. Terapie byly pro ni obrovskou úlevou a mohu říci, že i záchranou.
Maminka Jana
Paní Yvetto, pomůže-li moje reference i ostatním, jako terapie pomohla mému synovi, pak ji velmi ráda připojím. Fobie jsou pryč, a přitom jsme si s tím léta nevěděli rady. A šlo to tak hravě a radostně. Díky moc.
Petra N.
"Ahoj Yve. Ještě jednou moc děkuji za naše sobotní sezení. Je to naprostý přelom v mém životě a mém náhledu na mou osobu a v podstatě celý svět. ...spínač funguje skvěle. A ... cítím úžasný pocit sounáležitosti, který se mi dříve dařilo vyvolat jen sporadicky. Také jsem si nakreslila mind mapku sebe v kroužku a všech mých aktivit a směrů pozornosti a vyšťourala jsem jich ještě daleko více. ... Co se mi na našem sezení moc líbilo, byla taková Tvá rozvernost při zapisování si nových vzorců a je to super, je tam taky zapsaná a moc ráda si ji v posledních dnech dovoluji. Co se týče mé profese tak se mi to postupně začíná rozkrývat. Ale to by bylo na delší povídání. Dnes mě čeká spousta činností. Krásný den přeji! P.
P.
Milá Yvetto, už dlouho se chystám k tomu, že Vám musím napsat, jak se mi (nám) daří. Přemýšlím nad tím, jestli už je to ten zázrak, o kterém jste mluvila, že se bude dít... a možná to je opravdu ono:-). Každopádně je mi líp, začala jsem číst, přihlásila jsem se do cvičení s hlídáním dětí, snažím se tak moc nespěchat a věnovat se dětem. Taky už se mi v hlavě nehoní pořád dokola myšlenky a pocity zklamání, lítosti, vzteku, vlastně na to už téměř nemyslím. Po naší první schůzce, když jsem se vrátila domů, všichni zaznamenali, že jsem jiná:-) poznali, že se něco nového (dobrého) se mnou děje, zdaleka nemáme doma tolik konfliktů jako dřív a daří se nám jakýmsi novým způsobem více a lépe komunikovat a v dobrém se domlouvat. Děkuji.
Zuzana P.
Děkuji za pomoc, např. problémy s tetanií a panickou poruchou jsou prakticky pryč během jednoho sezení, čemuž bych nevěřil. Děkuji moc.
Nepřeje si uveřejnit jméno ani iniciály

Ceník

EFT terapie osobně - 1 terapie
1 500 Kč
1,5 - 2 hodiny
Pomocí EFT metody se veškeré bloky, traumata a fóbie odstraní a vyřeší natrvalo.
Odblokování traumatických zážitků
Zlepšení výsledků v pracovní sféře
Zkvalitnění partnerských vztahů
Dostaví se harmonie organizmu
Snižování hmotnosti
Vyrovnání se s negativní minulostí
BONUSY
Terapie světlem osobně - 1 terapie
1 500 Kč
1,5 - 2 hodiny
Lightsofie (terapie světlem) zaměřená více na meditativní práci, v níž klient projde zážitkem světelné terapie a naučí se tuto techniku používat i v každodenním životě.
Terapie je víceméně vaším vlastním tvořivým procesem
Terapie je průvodcem s velkou pozorností a obezřetností k vaší aktuální situaci
BONUSY
Libovolná terapie přes Skype
1 200 Kč
1,5 - 2 hodiny
EFT terapie nebo terapie světlem - online setkání přes skype
Online podpora a zpětná vazba
Léčíte se pohodlně z pohodlí vašeho domova
Ušetříte mnoho času a peněz za dojíždění
Maximální přispůsobení termínů terapií dle vašeho času
BONUSY

Jaký bude postup po objednání terapie? 

Po vyplnění a zaslání vaší objednávky vám v co nejkratším čase zavolám a dohodneme vše potřebné (čas, den  + účel terapie).