Energetické obrazy s poselstvím

"Tvoření je klíčem tohoto světa, protože odemyká zámky snů.."

- Arnae -

Již od dětství mě fascinuje vesmír, proto jsem si připadala tak trochu „jiná“. Ve škole jsem vynikala spíše v předmětech, které mi dovolovaly tvořit, zkrátka něco za sebou zanechat. Má cesta začala v roce 2012. Sama tuto cestu nazývám Velké probuzení k duchovní cestě. Tehdy jsem se začínala seznamovat s bytostmi světla, které mi pomáhali s mým probuzením. Tvoření je mojí velkou vášní. Než jsem se vydala tímto směrem, začínala jsem tvořit abstraktní obrazy, do kterých jsem předávala energii reiki. I když se obrazy líbily, stále jim chyběla taková jakási podstata. Tou podstatou bylo později přijetí mého vyššího Já – ARNAE. 

ARNAE je bytost, která ukotvuje světelný proud z hvězdných struktur. Je propojena s portály, ke kterým má klíč. Umožňuje světelnému proudu z dalekých galaxií prostoupit na zemi a ukotvovat nové energie posilující vědomí Nové Země.

Obrazy, které tvořím, aktivují rovnováhu. Obrazy, tak jak je zaznamenávám ze svého bytí z jiných galaxií, podporují Vaší jedinečnost, zaznamenávají tzv. otisk Vaší duše, Vaší vlastní galaxii.  Poselství, které získáte k obrazu, je jedinečná forma, jak porozumět tomu, co Vám daný obraz má prozradit. Poselství je zaznamenáno v textové podobě, které je nedílnou součástí každého obrazu pro konkrétního člověka. Máte tak k dispozici "cenné psaní" ke kterému se můžete kdykoliv vrátit, nechat se inspirovat, nebo naladit na své cestě. 

Obrazy s poselstvím jsou tvořeny pro každého člověka individuálně. Nemusíte pro to dělat nic. Ráda pracuji s barvami, které si zákazník sám vybere, které jsou danému člověku příjemné a které s ním rezonují. Ty pak zakomponovávám do obrazu, z něhož vzniká vlastní galaxie určená pro konkrétního člověka.

Obrazy jsou tvořené na plátna. Pracuji s akrylem a olejem. Rozměry jsou na Vašem vlastním výběru a osobitém stylu. V mé další nabídce jsou také k dispozici i obrazy, které jsou již vytvořené a zdobí je rám ve formátu 30x40, technika je o něco jednodušší, protože zde pracuji s prašným pastelem. I tak můžete uslyšet i volání  právě tohoto obrazu ke kterému je poselství již vytvořené a čeká na to správné načasování pro konkrétní osobu.

Ať už tvoříme něco pro někoho s láskou a pokorou, zanecháváme tím obrovskou energii, která plyne přes božské vědomí, skrze galaxie, naše ruce a naší Zem. Zanecháváme tak otisk energie, která stále plyne a plyne všemi prostory.

S láskou Kateřina Arnae ♥

 

* Ukázka již namalovaných obrazů. Interiér je pouze ilustrační.

 

Reference

Obraz jsem si umístila dle manuálu nad postel ve své ložnici. Nevím, jak to popsat. Mívám velké bolesti zad a v noci jsem se vzbudila a nemohla jsem se bolesti pohnout, otočit. Ráno jsem vstala a bolesti byly pryč. Jsem z toho úplně vedle, protože takto když mě chytnou záda, je to tak na 20.dnů,než se dám do kupy.
Romana Langerová
Moc děkuji za obrázek . Hned jsem si ho pověsila v kanceláři, abych na něj pěkně viděla . Nemůžu od něj oči odtrhnout. Dnes jsem se těšila za ním do práce.
Věra Charvátová
Děkuji za tento krásný vysoko-vibrační obraz do mé pracovny.
Nikoleta Manduchovápedagožka a lektorka jazykového vzdělávání
Obrázek pro mě znamená ochranu před negativní energií, čerpám z něj sílu ke změně ve svém životě, především k opuštění starých vzorců myšlení. To znamená nezabývat se chybami minulosti a naučit se přijímat sebe s vadami a nedostatky, odpouštět sobě i druhým. Díky,Kateřino, ráda jsem Vás poznala.
Jana Špičková

Obrazy v rámu s poselstvím.  

30 x 40

PŘECHOD

30 x 40, bílý rám, práškový

pastel na tvrdém papíru

875 Kč

CYKLUS / ROVNOVÁHA

30 x 40, bílý rám, práškový

pastel na tvrdém papíru

897 Kč

 

 

Cena energetického obrazu s poselstvím

 

Cena se může výrazně lišit. Od použitého materiálu, rozměru plátna.

Nejčastěji jsou využívány rozměry formátu 50x50, 30x40, anebo 18x24. Vše je na Vašem konkrétním přání. Cena balného a poštovného je od 100 Kč. 

Vaše dotazy Vám ráda zodpovím prostřednictvím formuláře, který naleznete níže.

 

Podarujte i své blízké  dárkovým poukazem - energetický obraz s poselstvím.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů