Léčivé obrazy s energií REIKI

do kanceláře, do ložnice, do obývacího nebo dětského pokoje

Život je tak pestrý. Stačí si jen vybrat.. 

Poezie autora

Před sebou bílé plátno na němž není zhola nic. Paprsky slunce opírají se o jeho bílé podklady a snaží se malovat svoji vlastní poezii. Dotýkám se jeho okrajů a nechávám se unášet tóny barev. Myšlenkový pochod ustává a já nalaďuji se s každým dechem, s každou myšlenkou na člověka, který chce vidět krásu své duše. Propojujeme se v jedno světelné velkolepé dílo na základě kterého vedou mé ruce štětce. Unáším se proudem a každý tah, který trvá vteřinu je pro mě jako jeden prožitý život v lásce a vděčnosti. Zavírám oči a otevírám svůj vnitřní zrak a vidím, jakou krásnou duši má ten, kdo se chce vidět očima svého srdce.

S láskou Kateřina ♥

 

Technika malíře

Kateřina nejenom, že pracuje s reiki energií při pomoci klientům s odstraněním bolestí, navíc také tuto blahodárnou energii převádí do obrazů. Pro Kateřinu je vždy důležitý první kontakt s danou osobou, která se rozhodla, že si pořídí obraz. Je to určitá forma napojení se. Komunikace může probíhat různými způsoby. Ať už přes telefon, skype, email, nebo osobní setkání. Na základě tohoto setkání můžete Kateřině sdělit, jaké barvy jsou těmi Vašemi nej. Každý člověk je jiný a každému se líbí něco jiného. Můžete být klidně starší dáma, která zbožňuje růžovou, anebo energický mladý muž, který dá přednost červené. Není nic co bychom nemohli splnit. :) Jakmile je vše potřebné domluveno, Kateřina se pouští do práce. Vytvoření jednoho obrazu ve formátu 50x50 trvá asi 3 hodiny, někdy více. Protože při tvorbě se používá akryl a olej, obraz musí ještě po dobu 2-3 dnů schnout. Následně se obraz vysvěcuje andělským selenitem, aby odboural negativní vibrace. Na nehmotné úrovni se vpíší do obrazu reiki symboly. Je to jako rituál, který spojuje pozitivní, léčivou energii, která prostupuje skrze dlaně předávaného. Dlaněmi se malují symboly a jsou přenášeny na plátno. Výsledný obraz se pěčlivě zabalí a posílá se na místo určení. 

V čem jsou obrazy jiné?

Obrazy jsou jedinečné a unikátní v tom, že mají v sobě energii Reiki, která je s velkou pečlivostí předávána. Reiki nejenom, že lze předávát dotykem na člověka, ale také má velké účinky, pokud je předávána do předmětu, a obrazy nejsou vyjímkou. Protože jde o tzv. otisk duše konkrétního člověka, který vlastní tento obraz, čistí také jeho energetické pole na takové úrovni, která je potřeba. Mnoho našich spokojených zákazníků se nám svěřuje, že si reiki obrazy vystavili do ložnice. Po nějaké době lépe spí a probouzí se s větší energií. Dále pak jeden z našich dalších  obrazů byl vystaven v kanceláři, kde s daným zákazníkem spolupracují ještě další kolegové. Dostali jsme velice pěknou zpětnou vazbu, ve které nás daný zákazník pochválil, že jeho kolegové jsou na něho vstřícnější a milejší. Také z nich nepociťoval únavu do které se nechával samovolně vtahovat.

* Ukázka již namalovaných obrazů. Interiér je pouze ilustrační.

 

Reference

Obraz jsem si umístila dle manuálu nad postel ve své ložnici. Nevím, jak to popsat. Mívám velké bolesti zad a v noci jsem se vzbudila a nemohla jsem se bolesti pohnout, otočit. Ráno jsem vstala a bolesti byly pryč. Jsem z toho úplně vedle, protože takto když mě chytnou záda, je to tak na 20.dnů,než se dám do kupy.
Romana Langerová
Moc děkuji za obrázek . Hned jsem si ho pověsila v kanceláři, abych na něj pěkně viděla . Nemůžu od něj oči odtrhnout. Dnes jsem se těšila za ním do práce.
Věra Charvátová
Děkuji za tento krásný vysoko-vibrační obraz do mé pracovny.
Nikoleta Manduchovápedagožka a lektorka jazykového vzdělávání
Děkuji za překrásnou výhru - obraz se symboly reiki energie a zároveň za krásná slova v textu. Věřím, že nám obraz pomůže.
Markéta Riedlovámaminka
Obrázek pro mě znamená ochranu před negativní energií, čerpám z něj sílu ke změně ve svém životě, především k opuštění starých vzorců myšlení. To znamená nezabývat se chybami minulosti a naučit se přijímat sebe s vadami a nedostatky, odpouštět sobě i druhým. Díky,Kateřino, ráda jsem Vás poznala.
Jana Špičková

Volné obrazy na prodej 

Cena malovaného obrazu aneb malba na zakázku

 

Cena se může výrazně lišit. Od použitého materiálu, rozměru plátna.

Nejčastěji jsou využívány rozměry formátu 50x50, 30x40, anebo 18x24. Vše je na Vašem konkrétním přání. Cena balného a poštovného je od 200 Kč. Při objednání obrazu na míru Vám zašleme malý dárek.

Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme prostřednictvím formuláře, který naleznete níže.

 

Nyní můžete podarovat i své blízké  dárkovým poukazem - energetický obraz na míru.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů