Kateřina Arnae Havlíčková

poradenství, konzultace, inspirace v osobním rozvoji, malířka

"Ať už je otázka jakákoliv, odpovědí je vždy láska." 

Pocházím z malého města na Vysočině. Před 4. lety jsem pracovala jako zdravotník v nemocničním zařízení. Tato zkušenost byla takovým prvním impulsem, že lidem se dá od bolesti pomoci i jinak, než formou utlumujících léků. Praxe mi také přinesla do života mnoho "baječných kolegů" a poznatků. Proto jsem posléze přijala iniciaci do tradičního reiki systému. Později jsem se začala věnovat alternativnímu léčení, kdy nemoce pocházejí z emocí a od roku 2018 pomáhám aktivně, osobně i na dálku lidem, kteří mou pomoc využijí. Zejména se jedna o klienty, kteří se ztotožňují s formou alternativní medicíny a potřebují se zbavit svých bloků, které jim do jisté míry omezují život. Protože výsledky reiki ošetření jsou mnohdy až překvapující, věnuji se také abstraktní malbě obrazů, do nichž vkládám také energii reiki. Způsob této tvorby nese velice kladné a pozitivní výsledky na člověka, jeho duši a prostor, kde jsou obrazy vystavené. Obrazy mají také léčivou schopnost vyrovnávat energie v našem energetickém poli a v prostoru. Což vede k velice pozitivním výsledkům, které jsem testovala. V současné době se podílím na rozvoji Vzdělávacího centra ALTYA, kde vedu osobní rozvoj a pomáhám tak klientům prostřednictvím terapií reiki. Duchovnímu růstu se věnuji intenzivně již od roku 2012. Životní zkušenosti využívám do praxe a pomáhám tak lidem více pochopit, proč se jim dané věci dějí. 

Mezi mé záliby patří vaření. Zajímám se totiž o veganskou stravu a tzv. "tvořím" své vlastní recepty, které můžete také dohledat na fb stránce, a případně se pár recepty nechat inspirovat :). Vystudovala jsem také fotografii a ta se stala také mým koníčkem ve volném čase. Také hudba je mou velkou vášní, neboť mi pomáhá vypnout z každodenní reality. Baví mě cestování, poznávání, miluji přírodu a zvířata.

Ráda spojím síly i s ostatními lidmi, kteří jsou na stejné vlně jako já ❤️

Certifikáty a kurzy 

Shamballa – REIKI esoterická škola Martina Ospalíka

Kurz meditace I. Stupeň

USUI SHIKI RYOH SYSTÉM – David Bulva

Iniciace do I. stupně reiki

Iniciace do II. stupně reiki

Kurz emoční svobody EFT pro laické použití

Akreditovaný masérský kurz - sportovní a klasická masáž

Praxe v nemocničním prostředí – péče o pacienty na jednotce intenzivní péče, akreditovaný kvalifikační kurz

 

Blogy – fanpage

Léčení pomocí REIKI energie

Andělská cesta

Kateřina ART

Go Vegan Kitchen

Photokh

 

E-booky: 

Očista těla a zlepšení životní energie - https://altya.cz/e-book-ocista-tela-a-zlepseni-zivotni-energie/

Průvodce rostlinnou stravou - https://altya.cz/e-book-pruvodce-rostlinnou-stravou/

 

Co Vám mohu nabídnout? 

Odstranění bloků pomocí reiki terapie

Čištění bloků nahromaděných během života současného či minulého, jako jsou úzkosti, stres, deprese. Pomohu vám se závislostmi různého charakteru (alkohol, drogy, přejídání). Každá terapie probíhá individuálně se zaměřením na konkrétní potřeby klienta. Součástí terapie je i konzultace. Zaměříme se i na léčení fyzického těla, jako jsou bolesti zad, kloubů, zubů, migrény. Reiki provádím i po operačních výkonech, kde je potřebné dodat energii na místa, kde v důsledku zákroku se energie ztratila. Závěrem terapie je zharmonizování všech sedmi čaker.

DOPORUČENÍ:

K úplnému odstranění bolestí je potřebné absolvovat více terapií.

Více info: https://altya.cz/reiki-terapie/

 

Karetní výklady

 Jakákoliv otázka, co vás zajímá vám může být zodpovězena pomocí andělských karet se kterými pracuji. Ať už vaše dotazy jsou zaměřeny na konkrétní karetní výhled do budoucnosti, nebo na jedinou otázku. Výklad je zpracován do formátu PDF, který máte neustále po ruce a máte možnost si jej i vytisknout.

 

Vysoko vibrační a léčebné obrazy

Nevěnuji se tvorbě krajinových obrazů, ani portrétů, ale specializuji se na energetické obrazy. Využívám léčebný proces reiki energie, která vás pomocí malby propojí. Obrazy jsou zpracovány na míru, dle konkrétního výběru barev zákazníka. Pracuji se selenitem, neboli také s nebeským kamenem. Selenit disponuje vysokou a velmi čistou energií, podobnou energii andělské. Působí na korunní čakru a čakry, které jsou výše. V obrazech jsou zakomponovány také symboly reiki, které mají blahodárné účinky nejenom na vaši mysl a tělo, ale také na prostory, kde je obraz vystaven. Možnost, jak mít reiki neustále při sobě a léčit nejenom sebe, ale všechny, kdo s obrazem přijdou do styku.

Více info: https://altya.cz/energeticke-obrazy/

 

Pro koho jsou služby určeny?

 Služby pomohou těm, kdo je ochoten sám na sobě pracovat. Tomu, kdo zatouží po změně. Tomu, kdo chce vystoupit z bludných kruhů, které ho pronásledují celý život. Naše životy a naši schopnost se rozvíjet, tak jak naše duše skutečně potřebuje…

 

Protože…

 

Odrazem naší duše je i naše tělo. A to touží po energii, ze kterého vzešlo. Z energie podstaty naší duše.

 

REFERENCE

Už od vaší první Reiki jsem zaznamenala obrovskou změnu a uvolnění v břiše. Je pravda, že ty špatné věci v poslední době mě na chvíli položili, ale už teď se cítím silnější a věřím, že to tak zůstane. Vaší práce si velice vážím. Mám za mnohé co děkovat, že jste mi opravdu chtěla pomoci. Jste skvělý lektor. Se mnou to nebývá totiž jednoduché, ale když to umí někdo podat, tak jako vy, pak to jde jak po másle. Práce s vámi byla radost. Děkuji vám za vše Kateřino.
Žaneta Chalupová
Chtěla bych z celého srdce poděkovat sestře Kateřině Havlíčkové za to, že mi pomocí Reiki pomohla odblokovat čakru, která mě v životě brzdila. Otevřela mi srdce a konečně cítím lásku, kterou mohu předávat i dál. Mám ráda sama sebe. Reiki mi pomohlo i s uzavřením věcí z minulých životů. Cítím se moc šťastná a silná. Můj život dostal nový směr a jdu po cestě dobra a lásky, a to je něco úžasného. Dřív jsem chtěla vše vzdát. Cítila jsem se vyčerpána nic mě nebavilo a u mých myšlenek převládali negace. Takže Všem doporučuji. Pokud cítíte, že potřebujete změnu a chcete jít po té správné cestě. Děkuji
Adéla HavlíčkováSestra
Patrím k tým typom ľudí, ktorí majú pred niečim nepoznaným rešpekt, ale iba do tej chvíle, kým to nevyskúšam. Stalo sa tak aj pri terapiách Reiki, ktoré som absolvovala a môžem povedať, že pomohli. Niet lepšieho pocitu ako byť naozaj zdravý. Doporučujem.
Ľubica ManduchováUčitelka v mateřské škole
Katka, dakujem za pomoc. Od kedy si mi poslala uzdravujucu energiu som fit.
Ing. Klaudia UváčikováAutorizovaná bezpečnostní technička a technička požární ochrany
Měl jsem problém s přivtělenou duší a celkově jsem byl rozladěn. Kateřina mi pomocí Reiki srovnala čakry a dostal jsem se do větší pohody. Z počátku jsem nevěřil a měl jsem obavu z toho co se bude dít, ale nakonec vše dopadlo skvěle. Cena za tuto službu je super a za ten čas co mi věnovala je k nezaplacení.
Petr Radhotský
Během první reiki jsem měla strach, protože jsem netušila do čeho jdu. Podstoupila jsem i druhou terapii a ta už byla lepší, protože jsem se jí více otevřela. Cítila jsem každý signál, který mi byl poslán, abych léčebnou energii využila i k zubaři. Pomohlo mi to na duši. Třetí terapie byla úžasná a to proto, protože jsem se na ní také už těšila. Cítila jsem klid a energii co ke mně přicházela. Vychutnávala jsem si to všemi smysly a otevřela se mi čakra v srdci. Po reiki jsem se cítila moc dobře. Dokonce skvěle! Nedokáži to ani popsat, jak mi bylo fajn. Cítila jsem lásku a všem jsem odpustila. Mohu tedy říci, že jsem se znovu našla. Moje energie šla jen tam, kde jsem cítila, že bude opětovaná. Zbytečnosti, které jsem řešila a co mě vysávaly jsem odsunula a dále je neřešila. Mohu poděkovat své dceři, že mi ukázala i jiný způsob života. Cennější, pestřejší, šťastný. Již se nehoním za materiálním životem. Můj cíl je, abych já byla šťastná a moji nejmilejší a to mě těší. Nikdy by mě nenapadlo, že mi reiki může tak obrátit život. Důležité ale je věřit a jít tou cestou, která mě naplňuje.
Miroslava HavlíčkováMaminka

Máte zájem o něco speciálního? Napište nám vaši představu do zprávy a my uděláme maximum proto, abyste dostali přesně to, co si přejete :) 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů