Kateřina Arnae Havlíčková

poradenství, konzultace, inspirace v osobním rozvoji, malířka

"Ať už je otázka jakákoliv, odpovědí je vždy láska." 

Pocházím z malého města na Vysočině. Před 4. lety jsem pracovala jako zdravotník v nemocničním zařízení. Tam jsem pochopila, že pomáhat lidem je to, co bych v životě chtěla dělat. Možná to bude znít tak trochu sobecky, nebo nevděčně, ale myslela jsem si, že práce v nemocnici, bude pro mě to pravé poslání. Je pravdou, že práce jako taková byla hodně vyčerpávající a tak jsem hledala něco, co by mi zároveň dělalo radost, nabíjelo mě a nevyčerpávalo. Dostala jsem se k reiki. Velice mě reiki oslovilo a navedlo na tu správnou cestu. Velké pochopení se mnou vedlo i při malbě samotné. Již od dětství mě fascinuje vesmír. Společně s mými průvodci, kteří nejsou jenom „nereální“ ale zkrátka tu jsou pro mne jako přátelé, mi pomohli více pochopit, abych se na své cestě posunula zase o nějaký ten krůček dále. Koneckonců my všichni jsme na nějakém stupni své cesty, poslání, vývoje. Velkou podstatou bylo později přijetí mého vyššího Já – ARNAE. Díky pochopení a současně i přijetí jména, které se mnou souzní a uvnitř má duše jásá, že se opět sama se sebou spojila, mohu přijat a vám odevzdat tvorbu ze sebe. V současné době se podílím na rozvoji Vzdělávacího centra ALTYA, kde inspiruji ostatní, společně s mými dalšími kolegy natáčíme rozhovory, které pomáhají pochopit a naladit na vaší vlastní cestě k duchovnímu růstu. Duchovnímu růstu se věnuji intenzivně již od roku 2012. Životní zkušenosti využívám do praxe a předávám tyto zkušenosti ostatním.

Mezi mé záliby patří vaření. Zajímám se totiž o veganskou stravu a tzv. "tvořím" své vlastní recepty, které můžete také dohledat na fb stránce, a případně se pár recepty nechat inspirovat :). Vystudovala jsem také fotografii a ta se stala také mým koníčkem ve volném čase. Také hudba je mou velkou vášní, neboť mi pomáhá vypnout z každodenní reality. Baví mě cestování, poznávání, miluji přírodu a zvířata.

Ráda spojím síly i s ostatními lidmi, kteří jsou na stejné vlně jako já ❤️

Certifikáty a kurzy 

Shamballa – REIKI esoterická škola Martina Ospalíka

Kurz meditace I. Stupeň

USUI SHIKI RYOH SYSTÉM – David Bulva

Iniciace do I. stupně reiki

Iniciace do II. stupně reiki

Kurz emoční svobody EFT pro laické použití

Akreditovaný masérský kurz - sportovní a klasická masáž

Praxe v nemocničním prostředí – péče o pacienty na jednotce intenzivní péče, akreditovaný kvalifikační kurz

 

Blogy – fanpage

Léčení pomocí REIKI energie

Andělská cesta

Kateřina ART

Go Vegan Kitchen

Photokh

 

E-booky: 

Očista těla a zlepšení životní energie - https://altya.cz/e-book-ocista-tela-a-zlepseni-zivotni-energie/

Průvodce rostlinnou stravou - https://altya.cz/e-book-pruvodce-rostlinnou-stravou/

 

REFERENCE

Už od vaší první Reiki jsem zaznamenala obrovskou změnu a uvolnění v břiše. Je pravda, že ty špatné věci v poslední době mě na chvíli položili, ale už teď se cítím silnější a věřím, že to tak zůstane. Vaší práce si velice vážím. Mám za mnohé co děkovat, že jste mi opravdu chtěla pomoci. Jste skvělý lektor. Se mnou to nebývá totiž jednoduché, ale když to umí někdo podat, tak jako vy, pak to jde jak po másle. Práce s vámi byla radost. Děkuji vám za vše Kateřino.
Žaneta Chalupová
Chtěla bych z celého srdce poděkovat sestře Kateřině Havlíčkové za to, že mi pomocí Reiki pomohla odblokovat čakru, která mě v životě brzdila. Otevřela mi srdce a konečně cítím lásku, kterou mohu předávat i dál. Mám ráda sama sebe. Reiki mi pomohlo i s uzavřením věcí z minulých životů. Cítím se moc šťastná a silná. Můj život dostal nový směr a jdu po cestě dobra a lásky, a to je něco úžasného. Dřív jsem chtěla vše vzdát. Cítila jsem se vyčerpána nic mě nebavilo a u mých myšlenek převládali negace. Takže Všem doporučuji. Pokud cítíte, že potřebujete změnu a chcete jít po té správné cestě. Děkuji
Adéla HavlíčkováSestra
Patrím k tým typom ľudí, ktorí majú pred niečim nepoznaným rešpekt, ale iba do tej chvíle, kým to nevyskúšam. Stalo sa tak aj pri terapiách Reiki, ktoré som absolvovala a môžem povedať, že pomohli. Niet lepšieho pocitu ako byť naozaj zdravý. Doporučujem.
Ľubica ManduchováUčitelka v mateřské škole
Katka, dakujem za pomoc. Od kedy si mi poslala uzdravujucu energiu som fit.
Ing. Klaudia UváčikováAutorizovaná bezpečnostní technička a technička požární ochrany
Měl jsem problém s přivtělenou duší a celkově jsem byl rozladěn. Kateřina mi pomocí Reiki srovnala čakry a dostal jsem se do větší pohody. Z počátku jsem nevěřil a měl jsem obavu z toho co se bude dít, ale nakonec vše dopadlo skvěle. Cena za tuto službu je super a za ten čas co mi věnovala je k nezaplacení.
Petr Radhotský
Během první reiki jsem měla strach, protože jsem netušila do čeho jdu. Podstoupila jsem i druhou terapii a ta už byla lepší, protože jsem se jí více otevřela. Cítila jsem každý signál, který mi byl poslán, abych léčebnou energii využila i k zubaři. Pomohlo mi to na duši. Třetí terapie byla úžasná a to proto, protože jsem se na ní také už těšila. Cítila jsem klid a energii co ke mně přicházela. Vychutnávala jsem si to všemi smysly a otevřela se mi čakra v srdci. Po reiki jsem se cítila moc dobře. Dokonce skvěle! Nedokáži to ani popsat, jak mi bylo fajn. Cítila jsem lásku a všem jsem odpustila. Mohu tedy říci, že jsem se znovu našla. Moje energie šla jen tam, kde jsem cítila, že bude opětovaná. Zbytečnosti, které jsem řešila a co mě vysávaly jsem odsunula a dále je neřešila. Mohu poděkovat své dceři, že mi ukázala i jiný způsob života. Cennější, pestřejší, šťastný. Již se nehoním za materiálním životem. Můj cíl je, abych já byla šťastná a moji nejmilejší a to mě těší. Nikdy by mě nenapadlo, že mi reiki může tak obrátit život. Důležité ale je věřit a jít tou cestou, která mě naplňuje.
Miroslava HavlíčkováMaminka

Máte zájem o něco speciálního? Napište nám vaši představu do zprávy a my uděláme maximum proto, abyste dostali přesně to, co si přejete :) 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů