Kurzy účetnictví pro podnikatele, začátečníky, studenty

Stále ještě váháte začít se učit účetnictví přes skype? Ale proč? Čeho se bojíte? Napíšu vám zde pár výhod nebo chcete-li plusů, které jsou z touto poměrně novou výukovou metodou spojeny:

  • student i lektor si sedí v pohodlí a teple svého domova s jakýmkoli nápojem
  • materiály obdrží student mailem, stačí je jen vytisknout
  • lektor se může věnovat jen a pouze tomu jedinému studentovi, tzn. veškerý svůj čas a um věnuje jen VÁM
  • můžete si domluvit jakýkoliv čas, nemusí to být zrovna večer v šest

Jen si to představte... Jste třeba maminka na mateřské dovolené, víte, že až vám mateřská skončí, nechcete se do své práce vrátit, uvažujete o soukromém podnikání. To obnáší i určitou znalost účetnictví, abyste se v podnikání správně orientovali. A teď – dopoledne máte běhání kolem miminka a domácnosti a večer, když miminko vykoupáte a dáte spát, odpadnete únavou. Ideální čas pro výuku? ODPOLEDNE, kdy miminko spí a je doma relativní klid.

Nebo: jste stále ještě zaměstnanec, ale uvažujete se osamostatnit. Domů přiběhnete v lepší verzi kolem půl 4 odpoledne v horší verzi kolem půl 5-6 odpoledne. Už máte tak akorát náladu dát si pořádný hrnek kafe nebo oblíbeného čaje a sednou si k počítači, noťasu, tabletu. Kdo by se ještě teď večer honil ven? Přiznávám, že já bych to nebyla. Ale hurá, vzdělávat se můžu, aniž bych musela vylézt z papučí nebo z pod peřiny. Je tu přece výuka přes skype. To je báječné ne?

Další verzí může být toto: již podnikáte, ale neznáte kolem účetnictví nic. Bylo by potřeba se trochu vzdělat, ale kdy(?), když jste stále v jednom kole? Někdy máte hodinku čas dopoledne, jindy odpoledne. I tento problém se dá zvládnout. Díky výuce přes skype, se dá učit kdykoli a kdekoli. Lektor se vám bude snažit přizpůsobit.


Jsem zde pro vás, abych vám pomohla vyřešit problémy s účetnictvím :) 

Bc. Ivana Melicharová 

Více o mém studiu: https://altya.cz/bc-ivana-melicharova/ 

Mám zájem doučovat studenty středních a vysokých škol účetnictví a učit při rekvalifikačních kurzech zájemce o účetnictví. Nabídka je vhodná i pro podnikatele, kteří chtějí nahlédnou pod pokličku účetnictví, aby měli alespoň trochu povědomí o tom, co se v jejich firmě z tohoto hlediska děje. Už jen proto, že za veškeré účetnictví si majitel zodpovídá sám, ať má účetní stálou nebo externí.

 

Učit se znamená objevovat to, co už víš.

Konat znamená demonstrovat, že to už víš.

Učit druhé znamená připomínat jim, že to vědí stejně dobře jako ty.

Všichni jste zároveň žáci, praktikanti a učitelé.

[Bach Richard]

 

A co se u mě můžete naučit?

  • Především daňovou evidenci – jednoduché účetnictví pro drobné podnikatele, kteří nejsou povinni vést účetnictví. Naučím vás vést peněžní deník pro neplátce i plátce DPH a k tomu ostatní knihy, které je třeba vést.            
  • Pro ty, kteří jsou povinni vést účetnictví (s.r.o. a a.s.) mám připravenu výuku účetnictví formou, ve které využívám i příklady z praxe a studenti dostanou názorné pracovní listy, ze kterých si mohou sestavit pracovní sešit.       
  • Nabízím doučování studentům středních a vysokých škol, kteří hned na poprvé neporozuměli látce, kterou probírají ve škole.                                                                                                                                                                                                   
  • V neposlední řadě jdu také s dobou a nabízím výuku účetnictví i přes skype, což je velice výhodná forma vyučování pro ty, kteří to mají k nám do vzdělávacího centra ALTYA s.r.o. v Brně daleko anebo neradi chodí někam do učebny. Tímto způsobem mohu vyučovat kohokoli odkudkoliv. Také při této formě výuky ode mě zájemci obdrží pracovní listy, které jim umožní pochopit látku.

REFERENCE

Ivana je velmi schopná účetní, má praxi také v zahraničním obchodě (převážně Rusko, Ukrajina, Česká republika, Německo a Čína). V současnosti pracuje pro dvě firmy mých přátel v zahraničním obchodě a jsou s ní velmi spokojeni. Ivana je cílevědomý člověk, který si umí obhájit každou položku při účtování. Ivana se s klienty rovněž slušně domluví rusky.

Stanislav Juráček, DiS.NDT inspektor

Když jsem studovala účetnictví na střední škole a měla jsem problém něčemu porozumět, mohla jsem se vždy spolehnout na to, že mi paní Ivana Melicharová poradí a pomůže mi porozumět některým nesrovnalostem. Díky ní jsem si zamilovala v té době účetnictví a prošla jsem maturitou bez problémů. Nyní žiji v zahraničí, ale i tak mi stále pomáhá s účetnictvím a informuje mne o změnách v zákonech. Nedávno mne požádala účetní z Velké Británie o pomoc ohledně porozumění zákonu o účetnictví, protože firma pro kterou pracuje má zaměstnance i v České republice a ona zrovna začala pracovat jako mzdová účetní a neměla zkušenosti s českým účetnictvím. Obrátila jsem se proto o radu na paní Ivanu Melicharovou a ta byla velmi ochotná mi podat požadované informace a upozornit mne i na změny v zákonech. Já sama pracuji pro Elektrárenskou společnost a mojí pracovní náplní je prokazování spotřeby materiálu při firemních zakázkách. I v tomto oboru mohu uplatnit základy účetnictví.

Zuzka Civínová

Chci moc poděkovat Ivaně Melicharové za pomoc dceři Kláře při přípravě k maturitní zkoušce z účetnictví. Dcera napoprvé z účetnictví neodmaturovala, na podzimní termín ji doučovala paní Ivana Melicharová.Vše jí vysvětlila srozumitelně, na konkrétních příkladech z praxe. Myslím, že bez ní by dcera neodmaturovala.Jsme jí velmi vděční. Mohu ji jen doporučit.

Eva Srbová

S Ivankou mě seznámila kolegyně z oboru. Hodiny účetnictví, které jsme hned domluvily, probíhají po skypu. Velmi oceňuji, že Ivanka vše srozumitelně vysvětlí a je pro ni důležitá zpětná vazba. Velice mi vyhovuje způsob vedení výuky, Ivanka stále kontroluje, zda rozumím tématu, které probíráme a je velice trpělivá a vlídná. Nabyté informace používám ve své práci a těším se na další intenzivní výuku.

Hanka KopejtkováPomocná účetní, Plzeň

Individuální skype výuka účetnictví - 1 lekce (60 min.)
520 Kč
Online podpora a zpětná vazba
Vzděláváte se pohodlně z vaší kanceláře či domova
Ušetříte mnoho času a peněz za dojíždění
Vzděláváte se pomocí PC, notebooku, tabletu či mobilu - stačí mít přístup k internetu
Bonusy, které byste při učení se účetníctví nečekali
Individuální skype výuka účetnictví - 8 lekcí
4160 Kč
3920 Kč
Online podpora a zpětná vazba
Vzděláváte se pohodlně z vaší kanceláře či domova
Ušetříte mnoho času a peněz za dojíždění
Vzděláváte se pomocí PC, notebooku, tabletu či mobilu - stačí mít přístup k internetu
Bonusy, které byste při učení se účetníctví nečekali
Objednat
Cena za lekci - 490 kč - ušetříte 240 Kč

Jaký bude postup po objednání lekcí? 

Po vyplnění a zaslání vaší objednávky vám v co nejkratším čase zavolám a dohodneme vše potřebné.