Vzdělávání a osobní růst představují životní styl, ne povinnost 

...a pokud si chcete takový životní styl nastavit i vy, tak tu pro vás máme:

SEKCE VZDĚLÁVACÍ
Výuka jazyků

Nejsme vzdělávací centrum, kterých je všude plno. Na jaký postup jste zvyklí při učení cizích jazyků v klasických jazykových školách či centrech?

Vyplníte rozdělovací testy, zapíšete se do kurzů, učíte se z pevně stanovené knihy, kterou vám navrhli s tím, že je pro vás a vaši úroveň nejvhodnější? Jdete lekci po lekci, po skončení kurzu absolvujete závěrečné testy a zapíšete se tak do vyšší úrovně? Skutečně? Za toto platíte svými penězi? A ještě věříte tomu, že výuka je  skutečně zaměřená na individuální potřeby každého studenta? Něco vám prozradíme...

Kurzy účetnictví pro podnikatele, začátečníky, studenty

 • Naučíme vás základy daňové evidence tak, abyste se v něm orientovali a mohli si případně vést sami drobné účetnictví.
 • Zájemce o účetnictví a začínající podnikatele naučíme, jak nahlédnout do problematiky účetnictví s.r.o., tak aby věděli, co se přibližně v jejich firmě z hlediska účetnictví děje a dokázali náležitě ocenit práci své účetní (soukromé, přímé).
 • Doučíme studenty středních a vysokých škol učivo z účta, kterému úplně neporozuměli.

... a mnoho jiného :) 

Semináře/poradenství – pro učitele, rodiče, děti a mládež 

 • RELAXAČNĚ-UKLIDŇUJÍCÍ TECHNIKY PRO DĚTI

 • RELAXAČNÍ TECHNIKY PRO PEDAGOGY

 • PROČ DĚTI PLÁČOU?

 • PATŘÍ DVOULETÉ DĚTI DO ŠKOLKY?

 • DOSPÍVAJÍCÍ „DĚTI“

 • SYNDROM VYHOŘENÍ

 • ÚNAVA A VYČERPANOST

 • STRACH (v mnoha podobách)

SEKCE OSOBNOSTNÍ
REIKI terapie a masáže

Nebo také jako léčení světlem pomocí dlaní. Jedná se o starodávný způsob, který se opět dostal na vysoký žebříček dnešní moderní doby. Při terapiích se přikládají dlaně na místa bolesti. Působením a aktivací světelných toků, které jsou uloženy v dlaních terapeuta (maséra), vzniká příjemné teplo, které má skutečně blahodárné účinky.

Energie se dodává tam, kde je jí nejméně. Což může být důsledkem úrazů, anebo vyčerpání. Reiki působí úžasně nejen na fyzické tělo, ale i na nejrůznější psychické problémy a bloky. Zálečuje a působí tam, kde skutečně má, aniž bychom podstupovali testy a hledali zdroje příčiny.  

EFT terapie a LIGHTSOFIE terapie (Léčení světlem)

Všechno je možné změnit. Vážně. A to nejen vážně, ale i s humorem. V průběhu terapie jsou vaše negativní citové zkušenosti velmi jemně, přirozeně a klidně uvolňovány, až k pocitu úlevy, mizení bolesti, každopádně utišení akutních problémů i celkovému radostnému pocitu. 

Koučink, poradenství, konzultace

Koučink je vědomé a velmi pozorné naslouchání. Z něj se rodí cesta a způsoby, které pomáhají k naplnění snů, přání, cílů, vizí, potřeb, jak v osobním, tak i v profesním životě. Společně tvoříme jednak zaměření (zacílení) a jednak nejpřijatelnější verzi (obraz) nové potřebné životní situace.

Díky poradenství poznáte, že není potřeba se obávat ani pomoci ani terapie, že nemusíte mít obavy z rozkrytí nějaké staré, třeba silné emoční vzpomínky, kterou byste neunesli. Nic takového se opravdu neděje. Pocítíte už po prvním setkání úlevu a radost ze života.

Konzultace nabízí možnost a podporu dořešit konkrétní situaci. Konzultace je vzájemné sdílení. Jedná se víceméně o následnou konzultaci dříve řešených situací, tedy nevyžaduje ani koučink ani terapii. Přináší podporu, úlevu, posiluje rozhodnutí.

Obrazy s reiki energií

Mnohdy si ani neuvědomujeme, že barvy mají na nás nějaký vliv a že všechno co vnímáme kolem sebe nás ovlivňuje. Každá barva má svou psychickou hodnotu a odjakživa se barvy pojí s určitými vlastnostmi a hodnotami. Právě proto se věnujeme tvorbě abstraktních obrazů, které Kateřina maluje přímo pro Vás na míru. Vaše spojení s autorem díla bude jako tajná řeč. Vzniká tak otisk Vaší duše v širokém spektru Vašich oblíbených barev. Obrazy jsou vysoko vibrační a mají léčivou schopnost, protože kombinují i reiki energii, která je předávána frekvencí lásky a pokory.