Energetické obrazy

Mnohdy si ani neuvědomujeme, že barvy mají na nás nějaký vliv a že všechno, co vnímáme kolem sebe, nás ovlivňuje. Každá barva má svou psychickou hodnotu a odjakživa se barvy pojí s určitými vlastnostmi a hodnotami. Právě proto se věnujeme tvorbě abstraktních obrazů, které Kateřina maluje přímo pro Vás na míru. Vaše spojení s autorem díla bude jako tajná řeč. Vzniká tak otisk Vaší duše v širokém spektru Vašich oblíbených barev. Obrazy jsou vysoko vibrační a mají léčivou schopnost, protože kombinují i reiki energii, která je předávána frekvencí lásky a pokory.

Koučink, poradenství, konzultace

Koučink je vědomé a velmi pozorné naslouchání. Z něj se rodí cesta a způsoby, které pomáhají k naplnění snů, přání, cílů, vizí, potřeb, jak v osobním, tak i v profesním životě. Společně tvoříme jednak zaměření (zacílení) a jednak nejpřijatelnější verzi (obraz) nové potřebné životní situace.

Díky poradenství poznáte, že není potřeba se obávat ani pomoci, ani terapie, že nemusíte mít obavy z rozkrytí nějaké staré, třeba silné emoční vzpomínky, kterou byste neunesli. Nic takového se opravdu neděje. Pocítíte už po prvním setkání úlevu a radost ze života.

Konzultace nabízí možnost a podporu dořešit konkrétní situaci. Konzultace je vzájemné sdílení. Jedná se víceméně o následnou konzultaci dříve řešených situací, tedy nevyžaduje ani koučink, ani terapii. Přináší podporu, úlevu, posiluje rozhodnutí.

REIKI poradenství a konzultace

Nebo také jako léčení světlem pomocí dlaní. Jedná se o starodávný způsob, který se opět dostal na vysoký žebříček dnešní moderní doby. Při terapiích se přikládají dlaně na místa bolesti. Působením a aktivací světelných toků, které jsou uloženy v dlaních terapeuta, vzniká příjemné teplo, které má skutečně blahodárné účinky.

Energie se dodává tam, kde je jí nejméně. Což může být důsledkem úrazů, anebo vyčerpání. Reiki působí úžasně nejen na fyzické tělo, ale i na nejrůznější psychické problémy a bloky. Zaléčuje a působí tam, kde skutečně má, aniž bychom podstupovali testy a hledali zdroje příčiny.  

Máte zájem o něco speciálního, co jste v našich službách nenašli? Napište nám :)

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Odebírejte náš newsletter a získejte každý týden nové tipy a informace o tom, co chystáme.

Vaše data jsou u nás v bezpečí. Vyplněné údaje zpracováváme v souladu s evropskou legislativou podle zásad pro ochranu osobních údajů.

Máte INSTAGRAM? Přidejte si nás!

Sdílíme tam mnoho dalších jazykových a jiných příspěvků. Prostě vše, co se jinam nevejde nebo nehodí. My vás začneme sledovat zpět, ať jsme hezky propojeni :)

Máte FACEBOOK? Sledujte nás!

Sdílíme tam mnoho příspěvků z oblasti cizích jazyků, osobního rozvoje, vzdělávání, mnoho jazykových a jiných tipů, soutěží, plánovaných akcí apod. :)