Co dělat a jak si poradit v nepříjemných, nedej Bůh v bolestných a těžkých situacích?


Tato miniknížečka vám poskytne rychlou a velmi účinnou pomoc (tzv. „první“ pomoc) v situacích, s nimiž si nevíte rady, které jsou pro vás těžké, bolestné, všelijak nesnesitelné, nebo jednoduše nepříjemné.Myslíte si, že není možné zkrátit dobu utrpení, natož proměnit do klidu?

Jak myslíte.

Můžete ve svém přesvědčení setrvat a nic neměnit. 

A nebo: můžete to zkusit. 

Co ztratíte?

Cena za e-book je nyní 127 Kč.

A jaké jsou mé výsledky?

  • Jsem šťastná ze svého života, tvoření i práce, kterou jsem zasvětila převážně dětem. Nyní, když mé tři vlastní děti dospěly, odešly do světa, otevřely se mi brány k nové tvůrčí práci, terapii, poezii i hudbě, k vědomé radosti. Mou velkou radostí (možná dokonce povinností) je předávat svou zkušenost dál, protože dělením vzniká více. Proto se s vámi mohu podělit o mnoho zkušeností. Jednak z oblasti pedagogické, ale také terapeutické a umělecké.
  • V roce 1991 jsem zřídila a potom 21 let řídila Alternativní mateřskou školu v Ostravě. V současné době se věnuji terapii dětí a dospělých. Z mé zkušenosti a praxe se zrodila Lightsofie – moudrost světla, je to pomoc a radost, které se nedají slovy popsat. Kromě toho se věnuji arteterapii, energetické psychologii, emoční terapii, aromaterapii…, a také lektorování pedagogických, psychologických a tvůrčích seminářů. 
  • Mám za sebou externí spolupráci s Českou televizí při psaní scénářů k dětským pořadům a pohádek pro děti, překládám pro slovenské nakladatelství KK Bagala, spolupracuji s ostravským nakladatelstvím Protimluv, pro který píši rozhovory s uměleckými osobnostmi a tvořím překlady knih a pro hudební skladatele píši operní libreta. 
  • Více info: https://altya.cz/mgr-yvetta-ellerova/

Mgr. Yvett Ellerová