Reiki energie 

Reiki je starodávný léčebný systém využívající univerzální energii, který před 150 lety znovuobjevil Dr. Usui. Je to velmi snadně se učící metoda, která je současně velice efektivní. Reiki je životní síla, která slouží k léčení a zachování zdraví, lidí, zvířat a rostlin. Je to bezpečná a jemná metoda praktického uzdravování. Zvyšuje energii, zmírňuje bolest, uklidňuje, umožňuje hlubokou relaxaci a navozuje pocit harmonie. Je to tedy energie, která má své vlastní Já, které je v harmonii a projevuje se jako Světlo. A ze Světla i pochází...

Reiki poradenství a konzultace

Reiki má blahodárné účinky na léčení fyzického těla a psychiky. Pomocí předání energetických toků se tělo zbavuje nahromaděného stresu, únavy a fyzických bolestí. Ať už úraz, anebo nezpracované emoce (traumata) způsobí na na našem těle blok, který se pomocí reiki dokáže odstranit na energetické úrovni.  Během konzultace porozumíme Vašemu problému do hloubky a následně najdeme vhodná řešení. Samotné reiki se pak předává na dálku na konkrétní problém. Každý, kdo reiki předává musí podstoupit určité školení do kterého je zasvěcen učitelem, anebo mistrem Reiki. Bez této zkoušky nelze reiki předávat na takové úrovni na které je potřebná.

 

Reiki působí přímo na příčinu Vašich problémů a vrací Vaše tělo zpět do frekvence zdraví a rovnováhy. Nastartuje se tak proces, který působí jak na fyzické, tak na psychické rovině, který ovlivňuje všechny stránky  života. Závěr každého reiki předání je podtrhnutý vyladěním Vaší aury a čaker. Proto spoustu našich klientů od nás odchází s dobrou náladou, harmonií a pozitivní energií.

 Léčení psychických bloků a traumat minulých událostí.

Reiki můžeme použít i do zaléčování minulých událostí (hádka, rozchod, těžký úraz..), nebo do blížících se zkoušek, pohovorů do zaměstnání. S daným problémem se nám můžete svěřit a společně se domluvíme na daném termínu, kdy Vám reiki bude proudit. Při posílání reiki na dálku lze pracovat s Vaší fotografií, anebo s Vašemi údaji, jako je jméno a rok narození.  Na základě těchto důležitých informací je reiki posílána právě Vám a ne nikomu jinému. ( Jména klientů udržujeme vždy v anonymitě a naprosté diskrétnosti). Velkou zárukou je spoustu zkušeností a spokojených klientů, kterým jsme pomocí reiki pomohli odstranit únavu, stres, zmírnit bolesti fyzického těla na dálku. 

S čím nám reiki pomáhá?

  • únavu a vyčerpání
  • fyzické bolesti po úrazech, migrény, bolesti průdušek..
  • nahromaděné emoce, odstraňuje různé bloky
  • zaléčuje minulé události, nebo traumata
  • vyrovnává čakry, harmonizuje, ustaluje energii

Reference

Už od vaší první Reiki jsem zaznamenala obrovskou změnu a uvolnění v břiše. Je pravda, že ty špatné věci v poslední době mě na chvíli položili, ale už teď se cítím silnější a věřím, že to tak zůstane. Vaší práce si velice vážím. Mám za mnohé co děkovat, že jste mi opravdu chtěla pomoci. Jste skvělý lektor. Se mnou to nebývá totiž jednoduché, ale když to umí někdo podat, tak jako vy, pak to jde jak po másle. Práce s vámi byla radost. Děkuji vám za vše Kateřino.
Žaneta Chalupová
Patrím k tým typom ľudí, ktorí majú pred niečim nepoznaným rešpekt, ale iba do tej chvíle, kým to nevyskúšam. Stalo sa tak aj pri terapiách Reiki, ktoré som absolvovala a môžem povedať, že pomohli. Niet lepšieho pocitu ako byť naozaj zdravý. Doporučujem.
Ľubica Manduchováučitelka v mateřské škole
Katka, dakujem za pomoc od kedy si mi poslala uzdravujucu energiu som fit :)
Ing. Klaudia UváčikováAutorizovaná bezpečnostní technička a technička požární ochrany
Katka mi pomocou liečenia Reiki pomohla vo viacerých oblastiach, či už som sa cítila úplne rozladene po fyzicky i psychicky náročných dňoch alebo ma konkrétne bolel chrbát, hlava, či iné časti tela, mala som bolestivú periódu, pomocou Reiki energie mi dokázala veškeré bolesti, bloky a rozladenie odstrániť a zharmonizovať mi celé telo. Tým pádom ma prestali bolieť dané časti tela a cítila som sa naozaj skvelo, vnútorne pokojne a dostala som opäť obrovský príval energie na ďalšie činnosti. S Katkou sa poznáme už dlho a jej služby využívam pravidelne, je to pre mňa vždy nesmierná úľava a pomoc v oblastiach, kde klasické zdravotníctvo stráca veškerú moc. Zbytočne sa neničíte liekmi a chemikáliami a využívate naozaj energiu, ktorá tu je pre nás všetkých a nášmu telu (fyzickému alebo psychickému) len a len prospieva. Katku a jej služby plne odporúčam, ak sa chcete cítiť zdravo, vitálne, oddýchnuto a spokojne, nehádžte do seba neustále nejaké tabletky na zmiernenie príznakov ale využite Reiki energiu, ktorá vyrieši vás problém od začiatku jeho vzniku.
Mgr. Nikoleta Manduchoválektorka německého jazyka, koučka
Chtěla bych z celého srdce poděkovat sestře Kateřině Havlíčkové za to,že mi pomoci Reiki pomohla odblokovat čakru, která mě v životě brzdila. Otevřela mi srdce a konečně cítím lásku, kterou mohu předávat i dál a mám ráda sama sebe. Reiki mi pomohlo i uzavření věcí z minulých životů, cítím se moc šťastná a silná a můj život dostal nový směr. Jdu po cestě dobra a lásky a to je něco úžasného. Dřív jsem chtěla vše vzdát a cítila jsem se vyčerpána a nic mě nebavilo. Mé myšlenky převládaly v negace. Takže Všem doporučuji pokud cítíte,že potřebujete změnu a chcete jít po té správné cestě. Děkuji
Adéla Havlíčková
Poznala jsem před lety schopnost reiki energie léčit nemoci, doplnit energii, vyřešit těžké životní situace a dokonce přitáhnout do života to, co potřebujeme. Z reiki, především z obrazů pro mě znamená ochranu před negativní energií, čerpám z něj sílu ke změně ve svém životě, především k opuštění starých vzorců myšlení. To znamená nezabývat se chybami minulosti a naučit se přijímat sebe s vadami a nedostatky, odpouštět sobě i druhým. Kateřinin životní postoj, založený na víře v sebe, její upřímnost a empatie, ochota pomáhat prostřednictvím Reiki zkvalitnit životy lidí, mě přesvědčují o nezbytnosti víry v sebe a druhé. Díky,Kateřino, ráda jsem Vás poznala.
Jana Špičková
Reiki terapie na dálku 30 - 60 minut
250 Kč
Konzultace po telefonu, nebo emailu před terapií a po terapii ZDARMA.
Léčení z pohodlí domova.
Maximální dochvilnost na dohodnutý čas léčení.
Zajištěna anonymita a diskrétnost Vašeho problému.

Jaký bude postup po objednání terapie? 

Po vyplnění a zaslání vaší objednávky vám v co nejkratším čase zavoláme a dohodneme vše potřebné (čas, den  + účel terapie).

* Než se rozhodnete pro reiki, doporučujeme si přečíst následující nejčastěji kladené otázky.

Nejčastěji kladené otázky:

Pro koho je tato metoda určena?

Každý člověk je jiný a má jiné i své potřeby. Na někoho působí reiki okamžitě a na někoho až po nějaké době. Účinek je zaručený, protože reiki doprovází vždy teplo a to je znát už při prvním doteku. Léčení pomocí Reiki je tedy vhodné pro každého. Pro děti i těhotné ženy se Reiki zejména doporučuje, protože jde o velmi jemný proces bez ztráty energie. Naopak je energie tím správným směrem dodána. Cesta za uzdravením závisí na každém z nás. My jsme svými strůjci svého života a my sami si stojíme za svým zdravím. Velkou část práce tedy odvádí samotní klienti. Reiki udává směr a podporuje každého na své cestě za lepším životem.

Může Reiki uškodit?

Nemůže. Reiki mohou vykonávat pouze zasvěcení terapeuti. Zasvěcení totiž zaručuje, že léčitel nebude přenášet vlastní energii, ale univerzální. Kromě toho se zasvěcením vytvoří ochranné mechanismy, které zabraňují přenosu negativních vibrací v obou směrech.

Funguje Reiki, když na ní nevěřím ?

Ano, Reiki se přenáší automaticky. Nezáleží na tom, zda na ni věříte. Zkušený reiki terapeut by ale neměl předávat energii bez souhlasu příjemce.

Neměla by být reiki zdarma, když má pomáhat lidem?

Reiki ve skutečnosti neplatíte. Ta je vždy zdarma. Cena zahrnuje potřebné náklady spojené s provozováním masáží. Jako jsou např. vonné oleje, hygienické pomůcky, zajištění komfortu klienta. Při posílání reiki na dálku platí obecné pravidlo, že cena se účtuje za potřebné materiály, které si terapeut musí připravit, aby mohl pracovat naplno, dále pak platíte jeho časovou flexibilitu.

Co když nepocítím žádnou změnu?

Je důležité si uvědomit, že musíme si sami od sebe dovolit, že se chceme uzdravit. Nikdo to za nás neudělá. Prostřednictvím reiki dostaneme směr, podporu a proces léčení. Sami jsme poté strůjci svého uzdravení, když budeme tyto body dodržovat. Pokud nic při předání reiki nepocítíme, musíme tomu dát čas. Velice podstatné je i to, že se musíme naladit i my sami.