Reiki energie 

Reiki je starodávný léčebný systém využívající univerzální energii, který před 150 lety znovuobjevil Dr. Usui. Je to velmi snadně se učící metoda, která je současně velice efektivní. Reiki je životní síla, která slouží k léčení a zachování zdraví, lidí, zvířat a rostlin. Je to bezpečná a jemná metoda praktického uzdravování. Zvyšuje energii, zmírňuje bolest, uklidňuje, umožňuje hlubokou relaxaci a navozuje pocit harmonie. Je to tedy energie, která má své vlastní Já, které je v harmonii a projevuje se jako Světlo. A ze Světla i pochází...

Masáže Reiki

Reiki má blahodárné účinky na léčení fyzického těla a psychiky. Pomocí energetických masáží se tělo zbavuje nahromaděného stresu, únavy a fyzických bolestí. Masáž se provádí stimulací spánkových bodů, poté masáže postupují na konečky prstů a dlaně a ukončují se stimulací chodidel.  Během masáží se dodává potřebná energie přikládáním rukou terapeuta na daná místa. Každý reiki terapeut na vykonání těchto terapií musí podstoupit určité školení do kterého je zasvěcen učitelem, anebo mistrem Reiki. Jinak nemůže tuto energii předávat.

 

Pomocí tepla, které proudí přikládáním rukou na určitá místa se zaléčuje vše potřebné. Terapeut již pozná v jakých místech cítí chlad, což je jenom náznakem, že energie v daných místech chybí. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a trávíme s ním tolik času, kolik je jen potřeba. Terapeut Vám vždy poví, kde  jsou jaké bloky a navrhne Vám další postupy k úplnému vyladění vašeho Já. Reiki zpravidla  probíhá 35 - 60 minut. 

 

Působí přímo na příčinu Vašich problémů a vrací Vaše tělo zpět do frekvence zdraví a rovnováhy. Nastartuje se tak proces, který působí jak na fyzické, tak na psychické rovině, který ovlivňuje všechny stránky  života. Závěr každé masáže je podtrhnutý vyladěním Vaší aury a čaker. Proto spoustu našich klientů od nás odchází s dobrou náladou, harmonií a pozitivní energií. Rádi se s námi dělí o příběhy ve kterých sklízejí spoustu pochval od svých blízkých.

 

Reiki na dálku. Léčení psychických bloků a traumat minulých událostí.

Reiki můžeme použít i do zaléčování minulých událostí (hádka, rozchod, těžký úraz..), nebo do blížících se zkoušek, pohovorů do zaměstnání. Tento postup však probíhá na dálku. S terapeutem se domluvíte na daném termínu, kdy Vám reiki pošle. Může pracovat s Vaší fotografií, anebo s Vašemi údaji, jako je jméno a rok narození. Dále se nám pak klienti svěřují s konkrétními bloky, které je trápí. Na základě těchto důležitých informací je reiki posílána právě Vám a ne nikomu jinému. ( Jména klientů udržujeme vždy v anonymitě a naprosté diskrétnosti). Reiki na dálku doporučujeme také klientům, kteří nejsou z Brna a nemohou si dovolit cestovat přímo do našeho salonu. Velkou zárukou je spoustu zkušeností a spokojených klientů, kterým jsme pomocí reiki pomohli odstranit únavu, stres, zmírnit bolesti fyzického těla na dálku. *Cena za reiki na dálku se liší.

 

 

Dopřejte si novou energii už dnes!

Co vše Reiki léčí

  • únavu a vyčerpání
  • fyzické bolesti po úrazech, migrény, bolesti průdušek..
  • nahromaděné emoce, odstraňuje různé bloky
  • zaléčuje minulé události, nebo traumata
  • vyrovnává čakry, harmonizuje, ustaluje energii

Sdělte nám váš příběh. Na vše existuje řešení.

Reference

Už od vaší první Reiki jsem zaznamenala obrovskou změnu a uvolnění v břiše. Je pravda, že ty špatné věci v poslední době mě na chvíli položili, ale už teď se cítím silnější a věřím, že to tak zůstane. Vaší práce si velice vážím. Mám za mnohé co děkovat, že jste mi opravdu chtěla pomoci. Jste skvělý lektor. Se mnou to nebývá totiž jednoduché, ale když to umí někdo podat, tak jako vy, pak to jde jak po másle. Práce s vámi byla radost. Děkuji vám za vše Kateřino.

Žaneta Chalupová

Patrím k tým typom ľudí, ktorí majú pred niečim nepoznaným rešpekt, ale iba do tej chvíle, kým to nevyskúšam. Stalo sa tak aj pri terapiách Reiki, ktoré som absolvovala a môžem povedať, že pomohli. Niet lepšieho pocitu ako byť naozaj zdravý. Doporučujem.

Ľubica Manduchováučitelka v mateřské škole

Katka, dakujem za pomoc od kedy si mi poslala uzdravujucu energiu som fit :)

Ing. Klaudia UváčikováAutorizovaná bezpečnostní technička a technička požární ochrany

Katka mi pomocou liečenia Reiki pomohla vo viacerých oblastiach, či už som sa cítila úplne rozladene po fyzicky i psychicky náročných dňoch alebo ma konkrétne bolel chrbát, hlava, či iné časti tela, mala som bolestivú periódu, pomocou Reiki energie mi dokázala veškeré bolesti, bloky a rozladenie odstrániť a zharmonizovať mi celé telo. Tým pádom ma prestali bolieť dané časti tela a cítila som sa naozaj skvelo, vnútorne pokojne a dostala som opäť obrovský príval energie na ďalšie činnosti. S Katkou sa poznáme už dlho a jej služby využívam pravidelne, je to pre mňa vždy nesmierná úľava a pomoc v oblastiach, kde klasické zdravotníctvo stráca veškerú moc. Zbytočne sa neničíte liekmi a chemikáliami a využívate naozaj energiu, ktorá tu je pre nás všetkých a nášmu telu (fyzickému alebo psychickému) len a len prospieva. Katku a jej služby plne odporúčam, ak sa chcete cítiť zdravo, vitálne, oddýchnuto a spokojne, nehádžte do seba neustále nejaké tabletky na zmiernenie príznakov ale využite Reiki energiu, ktorá vyrieši vás problém od začiatku jeho vzniku.

Mgr. Nikoleta ManduchováMajitelka a zakladatelka Vzdělávacího centra ALTYA

Chtěla bych z celého srdce poděkovat sestře Kateřině Havlíčkové za to,že mi pomoci Reiki pomohla odblokovat čakru, která mě v životě brzdila. Otevřela mi srdce a konečně cítím lásku, kterou mohu předávat i dál a mám ráda sama sebe. Reiki mi pomohlo i uzavření věcí z minulých životů, cítím se moc šťastná a silná a můj život dostal nový směr. Jdu po cestě dobra a lásky a to je něco úžasného. Dřív jsem chtěla vše vzdát a cítila jsem se vyčerpána a nic mě nebavilo. Mé myšlenky převládaly v negace. Takže Všem doporučuji pokud cítíte,že potřebujete změnu a chcete jít po té správné cestě. Děkuji

Adéla Havlíčková
Individuální REIKI masáž 30 - 45 minut
480 Kč
Konzultace po telefonu ZDARMA
Příjemné prostředí v klidné části Brna
Individuální přístup
Maximální přizpůsobení termínu masáže dle vašeho času
Možnost zakoupení dárkového poukazu v hodnotě 200 Kč
Objednat
Zvýhodněná cena
Individuální REIKI masáž - 8 permanentních vstupů
3840 Kč
3280 Kč
Konzultace po telefonu ZDARMA
Příjemné prostředí v klidné části Brna
Individuální přístup
Maximální přizpůsobení termínu masáže dle vašeho času
Možnost zakoupení dárkového poukazu v hodnotě 200 Kč
Objednat
Cena za masáž 410 Kč ušetříte 560 Kč
Reiki terapie na dálku 30 - 60 minut
350 Kč
250 Kč
Konzultace po telefonu, nebo emailu před terapií a po terapii ZDARMA
Léčení z pohodlí domova
Maximální dochvilnost na dohodnutý čas léčení
Zajištěna anonymita a diskrétnost Vašeho problému
Objednat
Ušetříte 100 Kč

Jaký bude postup po objednání terapie? 

Po vyplnění a zaslání vaší objednávky vám v co nejkratším čase zavolám a dohodneme vše potřebné (čas, den  + účel terapie).

Nejčastěji kladené otázky:

Pro koho je tato metoda určena?

Každý člověk je jiný a má jiné i své potřeby. Na někoho působí reiki okamžitě a na někoho až po nějaké době. Účinek je zaručený, protože reiki doprovází vždy teplo a to je znát už při prvním doteku. Léčení pomocí Reiki je tedy vhodné pro každého. Pro děti i těhotné ženy se Reiki zejména doporučuje, protože jde o velmi jemný proces bez ztráty energie. Naopak je energie tím správným směrem dodána.

Může Reiki uškodit?

Nemůže. Reiki mohou vykonávat pouze zasvěcení terapeuti. Zasvěcení totiž zaručuje, že léčitel nebude přenášet vlastní energii, ale univerzální. Kromě toho se zasvěcením vytvoří ochranné mechanismy, které zabraňují přenosu negativních vibrací v obou směrech.

Funguje Reiki, když na ní nevěřím ?

Ano, Reiki se přenáší automaticky. Nezáleží na tom, zda na ni věříte. Zkušený reiki terapeut by ale neměl předávat energii bez souhlasu příjemce.

Neměla by být reiki zdarma, když má pomáhat lidem?

Reiki ve skutečnosti neplatíte. Ta je vždy zdarma. Cena zahrnuje potřebné náklady spojené s provozováním masáží. Jako jsou např. vonné oleje, hygienické pomůcky, zajištění komfortu klienta. Při posílání reiki na dálku platí obecné pravidlo, že cena se účtuje za potřebné materiály, které si terapeut musí připravit, aby mohl pracovat naplno, dále pak platíte jeho časovou flexibilitu.