Kurzy účetnictví pro podnikatele, začátečníky, studenty

Stále ještě váháte začít se učit účetnictví přes skype? Napíšeme vám zde pár výhod nebo chcete-li plusů, které jsou s touto poměrně novou výukovou metodou spojeny:

  • student i lektor si sedí v pohodlí a teple svého domova s jakýmkoli nápojem
  • materiály obdrží student mailem, stačí je jen vytisknout
  • lektor se může věnovat jen a pouze tomu jedinému studentovi, tzn. veškerý svůj čas a um věnuje jen VÁM
  • můžete si domluvit jakýkoliv čas, nemusí to být zrovna večer v šest

Jen si to představte... Jste třeba maminka na mateřské dovolené, víte, že až vám mateřská skončí, nechcete se do své práce vrátit, uvažujete o soukromém podnikání. To obnáší i určitou znalost účetnictví, abyste se v podnikání správně orientovali. A teď – dopoledne máte běhání kolem miminka a domácnosti a večer, když miminko vykoupáte a dáte spát, odpadnete únavou. Ideální čas pro výuku? ODPOLEDNE, kdy miminko spí a je doma relativní klid.

Nebo: jste stále ještě zaměstnanec, ale uvažujete se osamostatnit. Domů přiběhnete v lepší verzi kolem půl 4 odpoledne v horší verzi kolem půl 5-6 odpoledne. Už máte tak akorát náladu dát si pořádný hrnek kafe nebo oblíbeného čaje a sednou si k počítači, noťasu, tabletu. Kdo by se ještě teď večer honil ven? Přiznávám, že já bych to nebyla. Ale hurá, vzdělávat se můžu, aniž bych musela vylézt z papučí nebo z pod peřiny. Je tu přece výuka přes skype. To je báječné ne?

Další verzí může být toto: již podnikáte, ale neznáte kolem účetnictví nic. Bylo by potřeba se trochu vzdělat, ale kdy(?), když jste stále v jednom kole? Někdy máte hodinku čas dopoledne, jindy odpoledne. I tento problém se dá zvládnout. Díky výuce přes skype, se dá učit kdykoli a kdekoli. Lektor se vám bude snažit přizpůsobit.

A co se u nás můžete naučit?

  • Především daňovou evidenci – jednoduché účetnictví pro drobné podnikatele, kteří nejsou povinni vést účetnictví. Naučím vás vést peněžní deník pro neplátce i plátce DPH a k tomu ostatní knihy, které je třeba vést.            
  • Pro ty, kteří jsou povinni vést účetnictví (s.r.o. a a.s.) mám připravenu výuku účetnictví formou, ve které využívám i příklady z praxe a studenti dostanou názorné pracovní listy, ze kterých si mohou sestavit pracovní sešit.       
  • Nabízíme doučování studentům středních a vysokých škol, kteří hned na poprvé neporozuměli látce, kterou probírají ve škole.                                                                                                                                                                                                   
  • V neposlední řadě jdeme také s dobou a nabízíme výuku účetnictví i přes skype, což je velice výhodná forma vyučování pro ty, kteří to mají k nám do vzdělávacího centra ALTYA s.r.o. v Brně daleko anebo neradi chodí někam do učebny. Tímto způsobem můžeme vyučovat kohokoli odkudkoliv. Také při této formě výuky od nás zájemci obdrží pracovní listy, které jim umožní pochopit látku.
Individuální skype výuka účetnictví - 1 lekce (60 min.)
520 Kč
Online podpora a zpětná vazba
Vzděláváte se pohodlně z vaší kanceláře či domova
Ušetříte mnoho času a peněz za dojíždění
Vzděláváte se pomocí PC, notebooku, tabletu či mobilu - stačí mít přístup k internetu
Bonusy, které byste při učení se účetníctví nečekali
Individuální skype výuka účetnictví - 8 lekcí
4160 Kč
3920 Kč
Online podpora a zpětná vazba
Vzděláváte se pohodlně z vaší kanceláře či domova
Ušetříte mnoho času a peněz za dojíždění
Vzděláváte se pomocí PC, notebooku, tabletu či mobilu - stačí mít přístup k internetu
Bonusy, které byste při učení se účetníctví nečekali
Objednat
Cena za lekci - 490 kč - ušetříte 240 Kč

Jaký bude postup po objednání lekcí? 

Po vyplnění a zaslání vaší objednávky vám v co nejkratším čase zavolám a dohodneme vše potřebné.