Výuka jazyků

Každý může zažít úspěch při učení se cizímu jazyku. Protože u nás platí, že se učíme to, co nás skutečně zajímá, co skutečně potřebujeme.

Seznamte se s vaším lektorem

Domluvte si s vaším lektorem nezávazný videohovor, na kterém si projdete všechny vaše potřeby, otázky, cíle a jazykovou úroveň. Nezávazně vám pomůže s nasměrováním a společně vytvoříte cestu, která bude nejvhodnější právě pro vaši osobnost a jazykové cíle.

Aplikujte naši metodu v praxi

 Student se věnuje tématům, která ho zajímají nebo která potřebuje. Učí se slovní zásobu, kterou aktuálně využije v konkrétní oblasti, např. v zaměstnání. Téměř okamžitě začíná v cizím jazyce hovořit, vést dialog. Gramatiku se učí při mluvení a slovní zásobu se učí do dlouhodobé paměti. Zároveň si zdokonaluje výslovnost a ostatní jazykové zručnosti.

Mluvte naplno bez limitů, kdekoliv na světě

Skvělý lektor, aplikování naší metody, naše jazykové tipy a vychytávky otestované praxí, našimi studenty a lektory, efektivní, zábavné a praktické učení na každé hodině, skvělá atmosféra a neustálá zpětná vazba se rovnají excelentnímu výsledku na vaší straně 🙂

Je možné, abyste se z úplného začátečníka dopracovali už za 3 měsíce k tomu, že budete plynně hovořit anglicky, německy, rusky, španělsky nebo francouzsky?

Ano! Klíčem k úspěchu není dril a nekonečné opakování slovíček a frází, ale přístup lektora ke studentovi. Učení bez učebnic.

Student se věnuje tématům, která ho zajímají nebo která potřebuje. Učí se slovní zásobu, kterou aktuálně využije v konkrétní oblasti, např. v zaměstnání. Téměř okamžitě začíná v cizím jazyce hovořit, vést dialog a komunikovat o daném tématu, např. o tom, jak funguje mozek. Není bržděný učebnicí, nepotřebnou slovní zásobou ani předepsanými úrovněmi, které počítají s několikaletým procesem učení. Učení bez učebnic znamená, že se student gramatiku učí při mluvení a slovní zásobu se díky lektorovi učí do dlouhodobé paměti. Zároveň si zdokonaluje výslovnost a ostatní jazykové zručnosti.

UČENÍ BEZ UČEBNIC JE VELMI RYCHLÝ A EXTRÉMNĚ EFEKTIVNÍ ZPŮSOB ZVLÁDNUTÍ CIZÍHO JAZYKA.

Našim cílem je, aby student dokázal už po krátkém čase daný cizí jazyk samostatně používat. Nemusí se ho proto učit několik roků, ani být závislý na vědomostech lektora. Při výuce podporujeme studentovi silné stránky. Klademe důraz na vlastní výukové materiály, které na míru individuálně přizpůsobujeme přímo studentovi.

Mnohé z referencí našich studentů prokazují, že se dokázali touto metodou z minimální úrovně cizího jazyka posunout už během 3 měsíců k plynulé konverzaci. 

Významných výsledků proto dosahujeme i u studentů s poruchou pozornosti nebo studentů seniorů.

Reference

Zde jsme vybrali několik referencí 

CAE

Samozřejmě máme řešení i pro ty z vás, kteří potřebujete připravit na certifikát, pohovor nebo státní zkoušky:

  • Jste student a potřebujete pomoci s přípravou do školy nebo na přijímací zkoušky?
  • Potřebujete pomoci s přípravou na certifikát IELTS, CAE, FCE? Nebo se chystáte na Work and Travel a potřebujete se rozmluvit?
  • Jste pracující a ucházíte se o vyšší pracovní pozici, která si vyžaduje vyšší znalosti jazyka?
  • Jste již v zaslouženém důchodu a konečně se chcete vydat poznávat svět a u toho domluvit sami, alespoň prostřednictvím základních frází?

Pro všechny z Vás máme řešení - pojďte se učit cizí jazyky s námi a přesvědčte se, že studium jazyků je s námi hračka pro kohokoliv!

Na výběr máte u nás z těchto jazyků

 

Pro detailnější informace o daném jazyce klikněte na vlajku.

Individuální lekce anglického jazyka 60 min.
Individuální lekce španělského jazyka
Individuální lekce ruského jazyka

Na vyžádání vám umíme zajistit i výuku francouzského jazyka nebo výuku českého jazyka pro cizince 🙂 

Nejčastěji kladené otázky:

Je online výuka stejně kvalitní jako výuka osobně?

Naše online lekce jsou totožné s osobními lekcemi, dbáme na to, aby student při výuce nebyl nijak rušen faktem, že lekce probíhá distančně. Prostřednictvím sdílení obrazovky a nebo naposílání potřebných materiálů/odkazů studentovi před danou lekcí; vytvoříme podmínky takřka totožné, jako při osobní lekci. Snažíme se našim studentům vyjít vstířc jak jen to jde – a to ve všech oblastech. Ať už se jedná o preferované způsoby výuky, aktuální potřeby související například s povinnostmi do školy/práce (samozřejmě týkající se jazyků) a další. Pro odkládání a omlouvání smluvených lekcí máme nastavena obecná pravidla, avšak jsme lidé stejně jako vy. Proto se Vám budeme snažit vždy maximálně vyhovět 🙂

Přes jaké platformy vyučujete?

Platforma výuky se volí vždy individuálně podle možností studenta/klienta. V našich možnostech je však realizovat výuku přes Skype, Zoom, Teams nebo Messenger. U některých jazyků je možnost i prezenční výuky v Brně nebo dle dohody v jiných městech.

Poskytujete slevy a cenově výhodné akce?

Jednoznačně! Pro aktuální nabídku časově limitovaných slev – například pro studenty, pro skupinky 2+1 zdarma, pro páry a další, je třeba sledovat náš facebookový profil Vzdělávací centrum ALTYA. Buďte s námi v obraze a dostaňte se tak k opravdu výhodným možnostem vzdělávání!

Věřte, že skutečně každý může zažít úspěch při učení se cizímu jazyku. Protože u nás stále platí, že se učíme to, co nás skutečně zajímá, co skutečně potřebujeme.