Výuka jazyků

Přestaňte snít o tom, jak se naučit cizí jazyk. Naučte se.

Nejsme vzdělávací centrum, kterých je všude plno.

TAKTO NE

 • rozdělovací testy
 • monotónní učení se z pevně stanovené knihy, jdete lekci po lekci :( 
 • pevně časem a dnem stanovené kurzy, které vám nemusí vyhovovat
 • minimálně zaměření na skutečně individuální potřeby studentů
 • neznají vaši vnitřní motivaci
 • neznají k jakému typu osobnostně patříte a proto vám nedokážou přidělit lektora, který je naladěný na stejné vlně jako vy

 

U NÁS JEDINĚ TAKHLE :) 

 • u nás se nemusíte stresovat písemnými testy, neškatulkujeme podle nich 
 • pracujeme efektivně s různými materiály :) 
 • u nás se časy a dny výuky přizpůsobují vaším potřebám
 • u nás se lektoři  na každou výuku s vámi poctivě připravují, aby byla co nejvíce přizpůsobena vašim individuálním potřebám
 • dobrý lektor se vždy zeptá, proč se cizí jazyk chcete učit, aby vás k vašemu jazykovému cíli mohl posunout ještě víc
 • vaše výsledky mnohonásobně zlepšíme, protože pochopíte unikátní princip emočně-výsledkových typů

Na jaký postup jste zvyklí při učení cizích jazyků v klasických jazykových školách či centrech?

Vyplníte rozdělovací testy, zapíšete se do kurzů, učíte se z pevně stanovené knihy, kterou vám navrhli s tím, že je pro vás a vaši úroveň nejvhodnější? Jdete lekci po lekci, po skončení kurzu absolvujete závěrečné testy a zapíšete se tak do vyšší úrovně? Skutečně? Za toto platíte svými penězi? A ještě věříte tomu, že výuka je  skutečně zaměřená na individuální potřeby každého studenta? 

Může to probíhat mnohem efektivněji! Něco vám prozradíme…

Jak to funguje u nás?

Víte, na co se mě ptali skoro všechny jazykové školy, když jsem k nim přišla na pohovor se zájmem o pozici lektora?

„A s jakými knihami máte zkušenosti? S jakými knihami učíte? Jakou knihu byste nasadila té a té věkové kategorii?“

Tyto typy otázek mě vždy dokázaly neskutečně pobavit. Jako kdyby neexistoval jiný způsob výuky než ten, podle přesně stanovené knihy. Jako kdyby už každý člověk byl dopředu zaškatulkovaný, že na jeho úroveň, pohlaví a věk je stanovená tato kniha. Teď se budeme krok za krokem učit podle ní a až když zvládnete perfektně všechny lekce v dané knize jste hoden přejít na vyšší úroveň. Bohužel je to tak. Všimněte si, čím větší jazykové centrum, tím víc je to celé zautomatizované. A to se rovná tomu, že tím víc je to stále méně a méně zaměřené na skutečně individuální potřeby studentů. Tím nechci říci, že učení se z knih není dobré. Je skvělé, avšak co není správné je, že se celý jazykový kurz primárně zaměřuje jen na jednu pevně stanovenou knihu. Já osobně jsem se vždy vůči tomuto způsobu výuky bouřila. Následně jsem proto začala učit jen soukromě a díky velkému zájmu jsem se rozhodla, že musím sama založit centrum, kde to takto už nikdy nebude.

Navíc pro vás máme skvělé lektory, kteří žili přímo i několik let v zahraničí. Přestaňte snít o tom, jak se naučit cizí jazyk. Naučte se. Začněte s výukou s námi ještě dnes.

A ještě jedna věc!

Existují různé typy lidí. Každý jsme proto vnitřně jinak motivován do akce. 

Dělali jste si už test, k jakému typu patříte?

Jestli jste emoční typ zaměřený na výsledky, výsledkový typ zaměřený na emoce, anebo čistý výsledkový typ? Že jste o tom ještě neslyšeli? Tak ještě jedna otázka na vás. Jak jste se vůbec mohli učit jazyky bez tohoto poznání? Teď si možná kladete otázku, na co vám je dobré vědět, k jakému typu patříte, když se chcete učit cizí jazyk, anebo cokoliv jiného?

Chcete se začít učit cizí jazyk ve volném čase, protože vás jazyky baví?

Představte si, že se chcete zlepšit např. v němčině pro své vlastní potěšení. Rádi by ste absolvovali konverzační hodiny, popovídali si v cizím jazyce o tom, jaký jste měli den, jak to šlo v práci, ve škole, ale jazykovka vám nasadí výsledkového lektora, který vás bude tlačit k tomu, abyste neustále každou hodinu podávali výsledkově lepší a lepší výkony ve všech oblastech jazyka. Vy jste se přišel do centra odreagovat a primárně vám nezáleží na tom, jestli do půl roku přejdete z úrovně A2 na úroveň B2. Prostě se chcete věnovat jazyku pro vlastní potěšení, ne pro výsledky. 

Potřebujete připravit na certifikát, nebo státní zkoušky?

Představte si, že na tento účel vám jazykovka přidělí emočního lektora, který dbá právě na to, jak se cítíte, jaký jste měl den. Chce si s vámi o tom všem v cizím jazyce popovídat, ale vy potřebujete na sobě systematicky pracovat a do určitého termínu se zvládnout naučit komplexně celý jazyk. Potřebujete dělat různá cvičení, testy, gramatické jevy a poslední co potřebujete je se bavit o tom, jaký jste měl den, když vás tlačí termín. Není to teda trochu naopak? Ano je! A poté se často dostáváme do situace, kdy nejsme s lektorem a s jeho službami spokojení, protože máme jinou představu o výuce. 

 Každý jsme jinak motivovaný do akce, a také proto je velmi důležité vědět, k jakému typu patříte. Díky tomu vám můžeme přidělit takového lektora, který je naladěný na stejné vlně jako vy a dosažení vašich cílů bude o mnoho snadnější a efektivnější.  

Mgr. Nikoleta Manduchová

 

A co je vlastně naším cílem?

 • pomoci Vám zrealizovat Vaše sny, k jejichž dosažení potřebujete cizí jazyky
 • naučit Vás poctivou a kvalitní němčinu, angičlinu, nebo ruštinu, jakou se v praxi skutečně mluví
 • nebudete vyhazovat své peníze za nudné hodiny, které vás minimálně posouvají vpřed
 • budete pracovat s člověkem, kterému skutečně záleží na tom, abyste své silné stránky rozvíjely
 • dokázat Vám, že jazyky nejsou těžké a dají se naučit s úsměvem, v pohodě a bez stresu
 • pomůžeme vám se nastartovat a konečně se naučit cizí jazyk na takovou úroveň, jakou si představujete a hlavně v tomto procesu VYTRVAT
 • s láskou a vděčností Vám předat to, co jsme se o těchto jazycích, kultuře a lidech naučili
 • prostě chceme učit Česko i Slovensko jazyky tak, aby je skutečně využili v praxi

Na výběr máte u nás z těchto jazyků:

Anglický jazyk

všechny úrovně a věkové kategorie

Německý jazyk

všechny úrovně a věkové kategorie

Ruský jazyk

všechny úrovně a věkové kategorie

Český jazyk (doučování i pro cizince)

všechny úrovně a věkové kategorie

Co mohou cizí jazyky přinést do vašeho života?

 

Sebevědomí, jistotu, samostatnost

Protože vás už na jazykové úrovni nebude nikdy nic limitovat. Dokážete si vybavit cokoliv, kdekoliv, bez staženého břicha, knedlíku v krku a trapného pocitu.

Více peněz a společenskou prestiž

Protože si můžete říct o lepší pracovní pozici, vyšší plat, můžete jít pracovat do zahraničí. Nebudete v pozici, kdy si zaměstnavatelé vybírají mezi vámi a jinými, ale vy si budete moci vybírat je.

Lepší vzdělání a otevřený svět na dlani

Protože díky skvělé úrovni cizího jazyka se dostanete na kteroukoli vysněnou školu v zahraničí, či výměnný pobyt. Získáte vzdělání a zkušenosti, které vám otevřou dveře možností kdekoliv na světě.

Můžete neomezeně cestovat po celém světě

Protože se díky cizímu jazyku domluvíte téměř všude. Cestování si více užijete, protože vás nebude limitovat jazyková bariéra a dokážete si vyjednat i lepší a levnější podmínky ubytování či jízdného.

Získáte důležité kontakty a přátelství

Protože se nebudete stydět navázat řeč s kýmkoliv na světě a už si více nebudete vyčítat promarněné situace oslovit někoho, kdo byl pro vás důležitý nebo významný.

Budete spokojení sami se sebou

Protože konečně skoncujete s pocity méněcennosti z toho, že cizí jazyk pořádně neovládáte. Protože si budete více věřit a budete mít sami pro sebe větší hodnotu. Budete svou nezávislostí inspirovat svou rodinu, děti, partnera a okolí.

Takto může vypadat i váš život. Jdeme ho spolu zrealizovat? :) 


Individuální skype výuka libovolného jazyka 4 lekce
2080 Kč
2037 Kč
Online podpora a zpětná vazba
Vzděláváte se pohodlně z vaší kanceláře či domova
Ušetříte mnoho času a peněz za dojíždění
Vzděláváte se pomocí PC, notebooku, tabletu či mobilu - stačí mít přístup k internetu
Bonusy, které byste při učení se jazyků nečekali
Individuální skype výuka libovolného jazyka - 9 a více lekcí
Cena na vyžádání
Online podpora a zpětná vazba
Vzděláváte se pohodlně z vaší kanceláře či domova
Ušetříte mnoho času a peněz za dojíždění
Vzděláváte se pomocí PC, notebooku, tabletu či mobilu - stačí mít přístup k internetu
Bonusy, které byste při učení se jazyků nečekali

Jaký bude postup po objednání lekcí? 

Po vyplnění a zaslání vaší objednávky vám v co nejkratším čase zavoláme a dohodneme vše potřebné (čas a den výuky + vybereme společně lektora, který bude šitý právě vám na míru).

Nejčastěji kladené otázky:

Děláte i skupinové kurzy?

Ne. Zaměřujeme se pouze na individuální výuku. Z našich víceletých zkušeností se nám osvědčilo, že člověk, který podstoupí skupinovou výuku dosáhne jen málokdy tak dobré výsledky, než když se věnuje lektor pouze jemu.

Proč nenabízíte kurzy?

Celkově slovo kurzy v našem vzdělávacím centru při výuce jazyků nepoužíváme, protože každý člověk je individuální a nedokážeme předem odhadnout kolik času bude potřebovat k dosažení jeho jazykového cíle. Proto v našem ceníku nabízíme, že si může člověk předplatit určitý počet hodin a sám se rozhoduje o tom, kolik času chce s výukou jazyka strávit.

Není cena příliš vysoká?

Není. Klasický brněnský průměr za individuální 60 minutovou výuku je 490 Kč. Přitom většina klasických škol vám vypíše kurz, kde se celý kurz 30 až 60 hodin učíte pouze podle jedné knihy. Upřímně, taková výuka není pro lektora žádnou námahou. Jednoduše přijde na hodinu otevře knihu a přebírá s vámi něco, co on už sám dobře zná. U nás lektoři pracují s vámi individuálně, každou hodinu s jinými materiály a na každou výuku s vámi se poctivě připravují. U nás nejsou žádné předem pevně stanovené knihy. Proto jsou u nás ceny skutečně přímo úměrné tomu, co na hodině od našich lektorů dostanete. A z dlouhodobého hlediska, když navštěvujete klasický jazykový kurz podle pevně stanovené knihy, tak na to, abyste ten jazyk skutečně efektivně naučili musíte absolvovat mnohem více výuky jako např. u nás. Tím padem, když si to spočítáte ročně, tak z dlouhodobého hlediska vlastně proděláte.