Rozdíly v užití německých slov
Šikovná příručka pro úrovně A1-C1

Němčina, tak jako i ostatní jazyky, má někdy své záludné stránky. A to nejen co se týče gramatiky, ale i slovní zásoby. Určitě jste se mnohokrát setkali s tím, že jeden český význam se dal v němčině říct různými způsoby. Nebo že jedno německé sloveso se překládá v různých situacích vždy jinak.

V slovnících však ne vždy najdeme odpověď na to, které slovíčko v jakém kontextu použít. A právě proto jsme pro vás připravili tuto příručku, ve které najdete nejen ta nejčastěji používaná a zaměňovaná podstatná a přídavná jména, ale hlavně slovesa a taktéž i spojky či příslovce.

PŘÍRUČKA MOBILNÍCH APLIKACÍ

Milí kolegové,
v této příručce mobilních aplikací najdete rozebraných 8 aplikací, které pracují s dlouhodobou pamětí a můžete je doporučit Vašim studentům. Náš tým udělal už za Vás tu práci, že jsme ze skutečně široké nabídky vybrali ty nej aplikace, které můžete hned zapojit do Vaší výuky. Tato příručka Vám proto šetří mnoho času, instalování a odinstalování vhodných a nevhodných aplikací. S námi jdete jednoduše už  přímo na jistotu 🙂 Příručku si můžete koupit za 75,- Kč.

Celá příručka obsahuje:

  • 20 stran nadupaného obsahu;
  • 8 detailně rozebraných aplikací (ANKIDROID, BRAINSCAPE, LEARNMATCH, BABBEL,  QUIZLET, CLOZEMASTER, DROPS, MEMRISE), pomocí kterých se můžete učit novou slovní zásobu efektivně a do dlouhodobé paměti;
  • otestované a vyzkoušené našimi lektory v praxi;
  • detailně rozebrány výhody a nevýhody každé aplikace;
  • grafické návody jak s aplikacemi pracovat;