JAK PLYNULE MLUVIT V CIZÍM JAZYCE UŽ ZA 3 MĚSÍCE?

ALTYA – Učení v lehkosti

Jistě jste už slyšeli nebo se na internetu dočetli o mnoha zázračných zlepšovácích, jak se naučit cizí jazyk za minimálně krátkou dobu. A také mnozí z vás jistě přišli na to, že to zas až takové zlepšováky nebyli, neboť je mnohokráte ověřeno, že žádné zkratky nepomohou k tomu, abychom se cizí jazyk za krátkou dobu naučili opravdu kvalitně.

A navzdory tomu my říkáme: NAUČIT SE RYCHLE A KVALITNĚ CIZÍ JAZYK JE MOŽNÉ.

Je možné, abyste se z úplného začátečníka dopracovali už za 3 měsíce k tomu, že budete plynně hovořit anglicky, německy, rusky, španělsky nebo francouzsky.

Jak je to možné?

Klíčem k úspěchu není dril a nekonečné opakování slovíček a frází, ale přístup lektora ke studentovi. Učení bez učebnic.

Jde o skutečné učení?

Ano, jde. Student se věnuje tématům, která ho zajímají nebo která potřebuje. Učí se slovní zásobu, kterou aktuálně využije v konkrétní oblasti, např. v zaměstnání. Téměř okamžitě začíná v cizím jazyce hovořit, vést dialog a komunikovat o daném tématu, např. o tom, jak funguje mozek. Není bržděný učebnicí, nepotřebnou slovní zásobou ani předepsanými úrovněmi, které počítají s několikaletým procesem učení. Učení bez učebnic znamená, že se student gramatiku učí při mluvení a slovní zásobu se díky lektorovi učí do dlouhodobé paměti. Zároveň si zdokonaluje výslovnost a ostatní jazykové zručnosti.

UČENÍ BEZ UČEBNIC JE VELMI RYCHLÝ A EXTRÉMNĚ EFEKTIVNÍ ZPŮSOB ZVLÁDNUTÍ CIZÍHO JAZYKA.

***Chceme ale upozornit na to, že si nemyslíme, že jakákoli jiná metoda, kterou my nepoužíváme, není efektivní a nemůžete s ní dosáhnout vysněných výsledků. Vždy je třeba, abyste se řídili tím, co vyhovuje vám samotným a v čem se při učení cítíte dobře. A pokud to je zrovna přístup učení bez učebnic, tak jsme tady pro vás právě MY!

Našim cílem je, aby student dokázal už po krátkém čase daný cizí jazyk samostatně používat. Při výuce podporujeme studentovi silné stránky. Klademe důraz na vlastní výukové materiály, které na míru individuálně přizpůsobujeme přímo studentovi. Mnohé z referencí našich studentů prokazují, že se dokázali touto metodou z minimální úrovně cizího jazyka posunout už během 3 měsíců k plynulé konverzaci. Významných výsledků proto dosahujeme i u studentů s poruchou pozornosti nebo studentů seniorů.

Na výběr referencí našich klientů a studentů se můžete podívat kliknutím zde.

Jak zefektivnit výuku?

Samozřejmě je potřebné se cizímu jazyku věnovat pravidelně. Čím více kontaktu budeme s cizím jazykem mít, tím rychleji jej budeme ovládat. Chceme-li skutečně za 3 měsíce plynule hovořit, věnujeme se výuce ideálně 2x týdně s lektorem a několikrát týdně při samostudiu. Tím může být krátké desetiminutové video, sledování filmu v původním znění, čtení novinových článků nebo blogů, poslouchání podcastů, mobilní aplikace se slovní zásobou, hraní počítačových her, výukové online kvízy. Vše v požadovaném jazyce. Existuje nepřeberné množství možností, jak se cizí jazyk učit úplně přirozeně a zábavně a přitom dělat velké pokroky v krátkém čase.

ANGLIČTINA * NĚMČINA * ŠPANĚLŠTINA * RUŠTINA * ARABŠTINA* ČEŠTINA PRO CIZINCE

To vše jsou jazyky, které v ALTYA vyučujeme.

Věřte, že skutečně každý může zažít úspěch při učení se cizímu jazyku. Protože u nás stále platí, že se učíme to, co nás skutečně zajímá, co skutečně potřebujeme.

Autorky článku: Mgr. Nikoleta ManduchováMgr. Alena Bláhová, DiS.

Více informací najdete na naší stránce: www.altya.cz – nebo nás můžete kontaktovat e-mailem na info@altya.cz

Komentáře