Vzdělávací centrum ALTYA

V roce 2018 jsme založily Vzdělávací centrum ALTYA. Poskytujeme a zaměřujeme se na zážitkové, zábavné, efektivní a především praktické vzdělávání pro všechny věkové kategorie a různé oblasti. O naše klienty se staráme individuálně. U našeho jazykového vzdělávání se opíráme o naši koncepci, která dává jazykům nový rozměr. Soustředíme se tedy na praktické využití daného jazyka v praxi. V rámci našeho tvořivého vzdělávání poskytujeme i nejrůznější programy pro děti a rodiče, anebo nadšené kreativce, kteří se s námi chtějí vzdělávat v nejrůznějších oblastech života. Vpřed se posouváme společně s naším týmem lektorů, který je nedílnou součástí pro nás samotné.

Vstupte do našeho světa VZDĚLÁVÁNÍ.

Nikoleta Manduchová

Jazykové vzdělávání

Kateřina Havlíčková

Tvořivé vzdělávání


Tým společnosti ALTYA

Nikoleta

Je pedagožka, překladatelka, věnuje se poradenství v oblasti jazykového vzdělávání, vytváří výukové materiály pro děti, studenty a učitele. Sleduje, aby naše společnost rostla tím správným směrem.

Kateřina

Disponuje extrémní dávkou tvořivosti. Tvoří videa, grafické materiály a podklady pro oblast tvořivého vzdělávání. Stará se o chod naší společnosti, aby vše fungovalo, tak jak má.

Janka

Zodpovídá za kvalitu jazykové výuky, zaškoluje nové lektory, vytváří jazykové příručky, dohlíží na kvalitu překladů a korektur. Je lektorkou anglického a španělského jazyka.
Ing. Juraj Pilko

Juraj

Je lektorem arabského jazyka, vytváří výukové materiály z arabštiny pro učitele a studenty.

Alena

Je lektorkou ruského jazyka a českého jazyka pro cizince. Také se venuje tvorbě vzdělávacích materiálů.

Mariana

Je native speaker španělského jazyka a lektorka anglického jazyka.

Aneta

Je lektorkou německého a anglického jazyka a také se věnuje překladům a korekturám.

Karla

Je lektorkou německého jazyka s dlouhodobou praxí v Německu.