Bc. Mariana Pascual

Je native speaker španělského jazyka a lektorka anglického jazyka.

Kontakt: mariana.pascual@altya.cz

„Tajemství úspěchu v životě není dělat, co se nám líbí, ale nalézt zalíbení v tom, co děláme.“ -Thomas Alva Edison

Hola!!!

Jmenuji se Mariana, a jak je možno vidět nemám obvyklé české příjmení. Narodila jsem se na Kubě a žila jsem v dané zemi 16 let. Po ukončení gymnázia jsem se rozhodla přestěhovat do Česka, kde na mě čekal nový život, který mi přinesl rozvíjení osobního rozvoje a znalosti jazyků.

V České republice jsem prohloubila své znalosti v anglickém jazyce a potom složila úspěšně FCE zkoušku, kterou jsem pak potřebovala k budoucímu studiu. Zároveň s učením se anglického jazyka, jsem se učila také jazyk český, který ve srovnání s angličtinou nebyl tak jednoduchý, ale nakonec jsem zvládla komunikaci v každodenním životě a při studiu.  

Po nějakém čase jsem si uvědomila, že miluji jazyky, ráda se je učím a také velice ráda cizí jazyky učím další lidi. Je pro mě velmi inspirující, naučit zájemce cizí jazyk a vidět, jak ho mohou využívat pro studium, pro cestování a při práci. Aktuálně ukončuji bakalářské studium z managementu hotelnictví a cestovního ruchu na Vysoké škole obchodní a hotelové v Brně. Díky tomu jsem získala možnost studovat na Univerzitě v Norsku a zkušenost, která byla pro mě hodně přínosná.

Jsem velmi aktivní člověk, miluji psaní, cestování a sportování v přírodě. Velmi se také zajímám o marketing a minimalismus, takže ve volném čase se často věnuji poslechu a dívání se na videa o daných tématech v angličtině, ve španělštině a v češtině.

Budu se těšit na budoucí spolupráci.

Články:

Jazykové okénko – 6 faktů, které byste měli vědět před cestou na Kubu - https://altya.cz/jazykove-okenko-6-faktu-ktere-byste-meli-vedet-pred-cestou-na-kubu/ 

 

 

Reference na výuku s Marianou Pascual

Musím sa podeliť o svoju pozitívnu skúsenosť z individuálnej skype výučby AJ. Mala som isté obavy aké to bude cez skype a teraz si to neviem vynachváliť, šetrím čas, nikam nemusím chodiť, len si sadnem, zapnem PC a konverzujeme. Tiež som mala obavy z priebehu hodiny, pretože doteraz som nemala príliš pozitívne skúsenosti a to som si prešla pár individuálnymi hodinami AJ s rôznymi lektorkami. S lektorkou z ALTYA s jej prístupom, s materiálmi a obsahom, celkovým priehehom som nadmieru spokojná. Hodiny sú kreatívne, hodiny sú plné zábavných aj poučných cvičení na konverzovanie. Som veľmi spokojná s priebehom hodín, pretože hodiny majú hlavu a pätu a už po 2 hodinách mám pocit, že sa zlepšujem. Oprašujem a učím sa slovíčka z rôznych oblastí života. Lektorka velmi dobre zapracovala moje vlastné požiadavky na temý ako napr. Zero waste, recyklovanie, koníčky ako bicyklovanie, turistika... Myslím, že test, ktorý som si urobila na začiatku, podľa ALTYA návodu mi ukázal, že som skôr výsledkový typ a teraz mám takú lektorku, s ktorou vidím, že robím pokroky a vidím výsledky. Som nadmieru spokojná 🙂
Klaudia UváčikováAutorizovaná bezpečnostní technička a technička požární ochrany

Více info o naší výuce najdete na tomto odkazu: https://altya.cz/vyuka-jazyku/

Lekce se mnou si můžete objednat níže a do poznámky ve formuláři uvést španělský nebo anglický jazyk a mé jméno 🙂 

 

Individuální lekce anglického jazyka 60 min.

Nejčastěji kladené otázky:

Je skype výuka stejně kvalitní jako výuka osobně?

Naše Skype lekce jsou téměř totožné s osobními lekcemi, dbáme na to, aby student při výuce nebyl nijak rušen faktem, že lekce probíhá distančně. Prostřednictvím sdílení obrazovky a nebo naposílání potřebných materiálů/odkazů studentovi před danou lekcí; vytvoříme podmínky takřka totožné, jako při osobní lekci. Snažíme se našim studentům vyjít vstířc jak jen to jde – a to ve všech oblastech. Ať už se jedná o preferované způsoby výuky, aktuální potřeby související například s povinnostmi do školy/práce (samozřejmě týkající se jazyků) a další. Pro odkládání a omlouvání smluvených lekcí máme nastavena obecná pravidla, avšak jsme lidé stejně jako vy. Proto se Vám budeme snažit vždy maximálně vyhovět 🙂

Je výuka pro mě, i když nejsem technický typ?

Tato výuka není technicky vůbec náročná, jediné, co musíte vědět, je umět spustit Skype, nebo Messenger znát své jméno v dané aplikaci a umět v aplikaci potvrdit přidání kontaktu, o který vás požádáme před zahájením lekcí. Samotné lekce technicky náročné nejsou.

Poskytujete slevy a cenově výhodné akce?

Jednoznačně! Pro aktuální nabídku časově limitovaných slev – například pro studenty, pro skupinky 2+1 zdarma, pro páry a další, je třeba sledovat náš facebookový profil Vzdělávací centrum ALTYA. Buďte s námi v obraze a dostaňte se tak k opravdu výhodným možnostem vzdělávání!