Koučink, poradenství, konzultace

KOUČINK

Mgr. Yvetta Ellerová – Yvell 

Koučink v mé praxi a z mé zkušenosti je vědomé a velmi pozorné naslouchání. Z něj se rodí cesta a způsoby, které pomáhají k naplnění snů, přání, cílů, vizí, potřeb, jak v osobním, tak i v profesním životě.

Neposkytuji žádné nevyžádané rady, ale společně tvoříme jednak zaměření (zacílení) a jednak nejpřijatelnější verzi (obraz) nové potřebné životní situace.

Uplatnění: – syndrom vyhoření – potřeba něco změnit – naučit se – dosáhnout úspěchu – najít smysl života – porozumět sobě i druhým – dosáhnout cíle – nalézt radu či podporu v určitém životním tématu – potřeba podpory v nějakém rozhodnutí – potřeba změny práce – touha začít podnikat – podpořit vůli v určitém směru – a další…

Délka jednoho setkání: 1,5 – 2 hodiny

Doporučený počet setkání: 1 – 2 (a samozřejmě je možné i více)

Cena (za setkání):

- osobní setkání: 1 500,- Kč

- on-line setkání (skype): 1 200,- Kč

Více o mém studiu: https://altya.cz/mgr-yvetta-ellerova/

PORADENSTVÍ

Díky poradenství poznáte, že není potřeba se obávat ani pomoci ani terapie, že nemusíte mít obavy z rozkrytí nějaké staré, třeba silné emoční vzpomínky, kterou byste neunesli. Nic takového se opravdu neděje. Pocítíte už po prvním setkání úlevu a radost ze života.

Pomohu vám najít zdroje vašich vlastních sil, kterými se můžete "uzdravit", a to s velkou obezřetností, abych nenarušila děj vašeho osudu, ale abyste se mohli cítit šťastnější i zdravější.

Uplatnění je shodné jako u EFT terapie.

Délka jednoho setkání: 1,5 – 2 hodiny

Doporučený počet setkání: min. 3 – 5 (podle závažnosti problému).

Cena (za setkání):

- osobní setkání: 1 500,- Kč

- on-line setkání (skype): 1 200,- Kč

Poradenství – tel: 1 000 Kč (1 hod, zavolám já vám)
Poradenství – písemně: 1000 Kč (písemné řešení jedné otázky (problému) – 1-2 strany A4)

Všechno je možné změnit.

Více o mém studiu: https://altya.cz/mgr-yvetta-ellerova/

KONZULTACE

Konzultace nabízí možnost a podporu dořešit konkrétní situaci. Konzultace je vzájemné sdílení. Jedná se víceméně o následnou konzultaci dříve řešených situací, tedy nevyžaduje ani koučink ani terapii. Přináší podporu, úlevu, posiluje rozhodnutí.

Uplatnění: – dotažení snahy k cíli, úspěchu – porozumět více  dané situaci – dosáhnout cíle – nalézt radu či podporu v určitém životním tématu – potřeba podpory v nějakém rozhodnutí – změna některých rozhodnutí – podpořit vůli v určitém směru – a další…

Délka jednoho setkání: 1 - 1,5 hodiny
Doporučený počet setkání: dle potřeby

Cena (za setkání):

- osobní setkání: 600,- Kč

- on-line setkání (skype): 600,- Kč

Tel: 600 Kč (max 1 hod, zavolám já vám)

Písemně: 1 000 Kč (písemné řešení jedné otázky (problému) – 1-2 strany A4)

Více o mém studiu: https://altya.cz/mgr-yvetta-ellerova/

Reference

Zde jsme pro vás vybrali několik referencí.

Dcera se dlouho potýkala s těžkostmi ve škole, špatné známky, špatné výsledky, opakované neúspěchy, bezmoc... Až díky terapii se uvolnily její úzkosti a protivné zážitky ze školy a všechno se jako zázrakem proměnilo dokonce v těšení se do školy. Fakt radost.
Milena
Díky moc za pomoc, bez které by má dcera byla separována do zvláštní třídy a kdo ví, zda by ještě někdy zažila nějaký drobný pocit úspěchu. Terapie byly pro ni obrovskou úlevou a mohu říci, že i záchranou.
Maminka Jana
Paní Yvetto, pomůže-li moje reference i ostatním, jako terapie pomohla mému synovi, pak ji velmi ráda připojím. Fobie jsou pryč, a přitom jsme si s tím léta nevěděli rady. A šlo to tak hravě a radostně. Díky moc.
Petra N.
"Ahoj Yve. Ještě jednou moc děkuji za naše sobotní sezení. Je to naprostý přelom v mém životě a mém náhledu na mou osobu a v podstatě celý svět. ...spínač funguje skvěle. A ... cítím úžasný pocit sounáležitosti, který se mi dříve dařilo vyvolat jen sporadicky. Také jsem si nakreslila mind mapku sebe v kroužku a všech mých aktivit a směrů pozornosti a vyšťourala jsem jich ještě daleko více. ... Co se mi na našem sezení moc líbilo, byla taková Tvá rozvernost při zapisování si nových vzorců a je to super, je tam taky zapsaná a moc ráda si ji v posledních dnech dovoluji. Co se týče mé profese tak se mi to postupně začíná rozkrývat. Ale to by bylo na delší povídání. Dnes mě čeká spousta činností. Krásný den přeji! P.
P.
Milá Yvetto, už dlouho se chystám k tomu, že Vám musím napsat, jak se mi (nám) daří. Přemýšlím nad tím, jestli už je to ten zázrak, o kterém jste mluvila, že se bude dít... a možná to je opravdu ono:-). Každopádně je mi líp, začala jsem číst, přihlásila jsem se do cvičení s hlídáním dětí, snažím se tak moc nespěchat a věnovat se dětem. Taky už se mi v hlavě nehoní pořád dokola myšlenky a pocity zklamání, lítosti, vzteku, vlastně na to už téměř nemyslím. Po naší první schůzce, když jsem se vrátila domů, všichni zaznamenali, že jsem jiná:-) poznali, že se něco nového (dobrého) se mnou děje, zdaleka nemáme doma tolik konfliktů jako dřív a daří se nám jakýmsi novým způsobem více a lépe komunikovat a v dobrém se domlouvat. Děkuji.
Zuzana P.
Děkuji za pomoc, např. problémy s tetanií a panickou poruchou jsou prakticky pryč během jednoho sezení, čemuž bych nevěřil. Děkuji moc.
Nepřeje si uveřejnit jméno ani iniciály

Pokud jste se rozhodli pro kteroukoliv službu, vyplňte prosím objednávkový formulář a do ZPRÁVY napište, o kterou konkrétní službu máte zájem (Koučink nebo Poradenství nebo Konzultace) a v jaké formě (osobně nebo on-line nebo telefonicky nebo písemně). 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů