Jana Lineková

Zodpovídá za kvalitu jazykové výuky, zaškoluje nové lektory, vytváří jazykové příručky, dohlíží na kvalitu překladů a korektur. Je lektorkou anglického a španělského jazyka.

Kontakt: jana.linekova@altya.cz

"Už dnes jsi dost dobrý... to ale neznamená, že zítra nemůžeš být ještě lepší!"

Mé dvě největší vášně v životě jsou cizí jazyky a osobnostní rozvoj. Cizí jazyky, protože miluji cestování a poznávání nových míst a cizích kultur, a osobnostní rozvoj, protože prostě nikdy nejsme tak dobří, abychom nemohli být ještě lepší.

Cizí jazyky jsem studovala všude, kde se v tradičním školství dá – na střední škole, na vysoké, ve standardních jazykových školách. Nakonec jsem však zjistila, že osobně pro mě nejlepší způsob „učení se jazyků“ je paradoxně jejich aplikace v praxi – komunikace s rodilým mluvčím, ať už mluvená či psaná, a světe div se, když jsem si po obdržení certifikátu CAE myslela, jaký nejsem frajer, měla jsem teprve zjistit, že dokonce i několikaletá praxe překladatelky a korektorky v překladatelské agentuře mě jazykově posune na úplně jinou úroveň, než kdy dokázalo tradiční školství.

Mou druhou životní láskou (kromě cizích jazyků) je osobnostní rozvoj. Řekla bych, že jsem skoro až závislá na svém vlastním posunu, a větší radost mi činí snad už jen to, když můžu díky svým vlastním zkušenostem a znalostem pomoci někomu jinému. Vždy, když jinému člověku pomůžu – podívat se na situaci z jiného úhlu pohledu, přijít si na to, co předtím neviděl, zvednout si sebevědomí, dobít se pozitivní energií či se mi jen svěřit s tím, co ho tíží na srdci – cítím, jak to zpátky dobije pozitivně i mě. Tak jsem si jednoho dne řekla, že s tím přece nemusí zůstat jen u mě a u mých blízkých a přátel.

Podle mě na každém jedinci 100% záleží. Nemusíme změnit celý svět, ale když pomůžeme jednomu člověku, pro něj to může znamenat jeho celý svět. To vím sama podle sebe a budu ráda, když právě pro Vás budu moci udělat to samé.


Články:

Co všechno navíc u nás získáte za cenu jedné lekce? - https://altya.cz/co-vsechno-navic-u-nas-ziskate-za-cenu-jedne-lekce/

Jak na životní štěstí? – https://altya.cz/zivotni-stesti-sebelaska/

Jak obrátit průměrný život ve skvělý ještě dnes? – https://altya.cz/jak-obratit-prumerny-zivot-ve-skvely-jeste-dnes/

Jazykové okénko – Pozdravy ve španělštině - https://altya.cz/jazykove-okenko-pozdravy-ve-spanelstine/

Cestovatelský vlog – Stojí Ibiza opravdu za to? - https://altya.cz/cestovatelsky-vlog-stoji-ibiza-opravdu-za-to/

 

Reference

CAE

Více info o naší výuce najdete na tomto odkazu: https://altya.cz/vyuka-jazyku/

 

Lekce se mnou si můžete objednat níže a do poznámky ve formuláři uvést anglický nebo španělský jazyk a mé jméno 🙂 

 

Individuální lekce anglického jazyka 60 min.
Individuální lekce španělského jazyka

Nejčastěji kladené otázky:

Je skype výuka stejně kvalitní jako výuka osobně?

Naše Skype lekce jsou téměř totožné s osobními lekcemi, dbáme na to, aby student při výuce nebyl nijak rušen faktem, že lekce probíhá distančně. Prostřednictvím sdílení obrazovky a nebo naposílání potřebných materiálů/odkazů studentovi před danou lekcí; vytvoříme podmínky takřka totožné, jako při osobní lekci. Snažíme se našim studentům vyjít vstířc jak jen to jde – a to ve všech oblastech. Ať už se jedná o preferované způsoby výuky, aktuální potřeby související například s povinnostmi do školy/práce (samozřejmě týkající se jazyků) a další. Pro odkládání a omlouvání smluvených lekcí máme nastavena obecná pravidla, avšak jsme lidé stejně jako vy. Proto se Vám budeme snažit vždy maximálně vyhovět 🙂

Je výuka pro mě, i když nejsem technický typ?

Tato výuka není technicky vůbec náročná, jediné, co musíte vědět, je umět spustit Skype, nebo Messenger znát své jméno v dané aplikaci a umět v aplikaci potvrdit přidání kontaktu, o který vás požádáme před zahájením lekcí. Samotné lekce technicky náročné nejsou.

Poskytujete slevy a cenově výhodné akce?

Jednoznačně! Pro aktuální nabídku časově limitovaných slev – například pro studenty, pro skupinky 2+1 zdarma, pro páry a další, je třeba sledovat náš facebookový profil Vzdělávací centrum ALTYA. Buďte s námi v obraze a dostaňte se tak k opravdu výhodným možnostem vzdělávání!